Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen "szerelemről"? 13/l

Figyelt kérdés

Nem rég az egyik osztálytársamnak megtetszettem, nekem is teszik Ő. Először barátság volt, de ebből tiniszerelem lett. Egy hete "járunk". Minden nap hazakísér, sokat beszélgetünk, facebookon is írunk egymásnak. Ölelésen kívül nem volt semmi. Elhívott fagyizni is. Én így nagyon boldog vagyok, és azt mondta, hogy Ő is. Sokak szerint ez nem is szerelem, mert nem volt sem csók, sem szájrapuszi. Minek elsietni? Ja, és elcsattant egy arcra puszi. Mit gondoltok az ilyen tiniszerelemről? A csók még lehet? A válaszokat előre is köszönöm!

13/l, 13/f



2013. máj. 11. 22:50
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Korai?
2013. máj. 11. 22:52
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Tök cuki! :)
2013. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem korai ha csak ennyi akkor belefér.
2013. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ennyi pont jó, nem kell egyből a mélyvíz.

remélem az első csókotok is majd egymással lesz! :)

2013. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 dyro95 ***** válasza:
100%

Örülök hogy ilyen is van manapság :)

Szerintem a szájrapuszi még bőven belefér.

Túlságosan lassan se szabad haladni, de ez így teljesen jó. Igazából ne akarjátok előre el tervezni, hogy mikortól mkit csináljatok. Ha egyszer olyan lesz a helyzet, és jól esik, csókold meg nyugodtan. Utána majd szépen óvatosan haladhattok tovább. Sok boldogságot, és vigyázzatok majd ha oda kerül a sor ;)

2013. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez de aranyos. :)

Tenyleg nem kell elsietni, plane, ha boldogok vagytok igy. Ha majd nem lesz eleg ennyi, eleg lesz akkor. :)

2013. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az az "oda" az majd jó pár évvel később lesz, remélem Vele. Nem tudok aludni :))
2013. máj. 11. 22:59
 8/23 anonim válasza:
100%

Szia.

Szerintem tök aranyos ez a történet :) Nem kell elsietni semmit,főleg ha még csak egy hete jártok. Nem kell pont az első napon lesmárolni a másikat...

Szerintem nem korai,mert van egy barátnőm aki szintén 13 éves és ő is nem rég kezdett járni egy fiúval,de még ők is csak arcra puszit adnak egymásnak meg ölelést.

Nekem volt egy fiúm akivel jártam 3 hónapig úgy,hogy meg sem csókoltuk egymást..

Ha bármiben segíthetek,írj.:)

13/L

2013. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nagyon aranyos ahogy így leírtad. :)

Csak annyit tudok nektek mondani hogy sokáig, ezt így már el hiszem hogy "tiniszerelem" :) F

2013. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így nagyon rendben van.
2013. máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!