Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek húzzam még tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek húzzam még tovább a dolgot vagy belemenjek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akivel most alakulgat a dolog, már 2 hete randizgatunk találkozgatunk. Úgy alakult hogy már megismerkedésünk után lefeküdtünk, azóta csak hébe hóba mert nem akarom elsietni a dolgot. Tegnap már konkrétan rákérdezett hogy járunk-e, de én még időt kértem tőle, mert nem akarom a dolgot elkapkodni, láttam rajta hogy ez kicsit rosszul esett neki. Szerintetek sokáig húzom a dolgot vagy mi járhat most a fejében?

2016. jún. 5. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szereted őt vagy nem? Akarsz tőle valamit vagy csak jó vele elütni az időt? Ha már le is feküdtetek, nem is egyszer és randiztatok pár alkalommal, ő pedig rákérdez, hogy akkor most mi van, valószínűleg szeretné, ha hivatalosan is egy pár lennétek.
2016. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most húzod már amikor túl vagytok mindenen?

Még a végén azt hiszi egy estés kalandra kellett. Kommunikáld már meg vele a helyzezet!

2016. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne húzd tovább, pláne ha tényleg el tudsz képzelni vele közös jövőt, mert így hamar rád fog unni, bizonytalanságban tartod szerencsétlent... nem csodálnám ha már most azt mondaná, bocs, de én nem kalandot akarok.
2016. jún. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!