Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért divat a nőknél letagadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért divat a nőknél letagadni a gyerekeiket randikon?

Figyelt kérdés
Ez nem számít becsapásnak? Vagy mégis hogyan képzelik ezt?

2016. jún. 7. 07:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Becsapás, de tény, hogy a gyerekes nőkkel kevesebben akarnak ismerkedni. Én sem ismerkednék ilyen hölgyekkel, mert én saját családot szeretnék, nem másét nevelni. A gyerekes nők emiatt kétségbeesetten próbálnak párt találni. Szóval nehéz helyzet, meg tudom érteni, de a becsapást nem tudom elfogadni.


27F

2016. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, divat-e. De nem lehet, hogy egyszerűen csak nem került szóba?
2016. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért amiért a házas férfiak letagadják a feleségüket.
2016. jún. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs gyerekem és párkapcsolatban élek, szóval nem biztos, hogy hasznos a válaszom, de én abból indulnék ki, hogy sok pasi azért (sem) akar gyerekes nővel ismerkedni, merthogy az elsősorban biztos apát keres más kölykének. Ezzel meg először azt nézi meg, hogy párkapcsolatban ti ketten tudtok-e működni, és később miután már látja, hogy jók vagytok, vannak érzelmek és kötődés (ami egyébként egy sunyibb módja a dolognak, de szerintem teljesen érthető), az után mondja el, hogy vannak gyerekek, és ha ez belefér a pasinak, akkor minden király. Ha meg nem fér bele, akkor is már megpróbálja, mert már félig-meddig beleszeretett a nőbe addigra.

Ha én lennék ilyen helyzetben, szerintem így csinálnám.


Nyilván az sem jó, ha rögtön az első randin rohanja le ezzel a másikat. Vagy szerinted úgy kéne, hogy (hacsak nem online társkeresőn ismerkedtek, ahova hasznos, ha leírja) amikor találkoztok, akkor egyből a bemutatkozás után ("szia, Julcsi vagyok, van két kisfiam, randizunk?") bökje oda? Előbb nyilván neki is tudnia kell, hogy van-e értelme elmondani, vagy egyébként is tök felesleges, mert nem lennétek jók együtt ez a tény nélkül sem.


Becsapásnak becsapás, legalábbis ha direkt kiejti azt a száján, hogy "nincs gyerekem", mert egyéb esetben simán mondható, hogy nem került szóba, máskor akarta elmondani, nem az elején, stb. Szerintem ez azért érthető, a férfiak így is gyakran lelépnek, csak mert gyerek, feleannyian se jelentkeznének a meghirdetett szabad pozícióra, ha egyből ezzel kezd.

2016. jún. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Ritka undorító, ha legalább az első randin nem említi meg. Mondom ezt egyedülálló anyaként.
2016. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Mert ha nem tagadnák le, nehezebben tudnának pótapukát szerezni.
2016. jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó. Aki nem fogadja el más gyerekét ,ígyse ugyse fogja ,ha letagadja ha nem.

Én már az elején közölném ,hogy van egy lányom. És azt is ,hogy van egy Pitbullom. Vagy velük eggyütt fogad el vagy viszlát.

Annak elenére ,hogy van gyerekem soha nem kellett kétségbe esetten pasit keresnem. Mindig volt pár jelentkező.

Jelenlegi párom imádja a lányom.

N25

2016. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És a pitbullt ? :)
2016. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A pitet is szereti 😉
2016. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerekkel kifejezetten okos stratégia gyerekeseket keresni. Hasonló helyzetben vannak, megértik egymást, tehát eleve nincs miért magyarázkodni, vagy kínosan érezni magukat, vagy hazudozni. Problem solved.
2016. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!