Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen helyeken lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyeken lehet a legjobban megismerkedni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok lányként, hogy egy fiúval hol a legmegfelelőbb megismerkedni. Milyen alkalmakkor/helyen időben? Illetve arra is kíváncsi vagyok, hogy esetleg ha megtetszik random egy srác, hogy kezdjünk el beszélgetni. (Internetes ismerkedés kizárva.)

2016. jún. 8. 21:36
 1/4 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy 20 éves vagyok :)
2016. jún. 8. 21:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem az internetes miért van kizárva de egyébként bárhol bármikor. Nem igazán vannak konkrét receptek. Igazából azt szűrd ki hogy nagyjából merre felé mozoghatnak azok az emberek akik az érdeklődési körödbe tartoznak. Például én diszkóba és annak a közelébe nem megyek.

F

2016. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na majd itt mindjárt megtudod, hogy hol érdemes ismerkedni. (természetesen privát üzenetek formájában) :D
2016. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy személyesen. :D Eleve facebookon se szeretek ismerkedni, jobban szeretnék személyesen megismerni valakit.
2016. jún. 8. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!