Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ha szexet kerestek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha szexet kerestek egy társkeresőn, akkor milyen levélnek örülnétek a legjobban? Vagy úgyis csak a külső számit?

Figyelt kérdés
2015. dec. 24. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
"Vagy úgyis csak a külső számít?"- ilyenkor számít egyedül. Ha szexet keresnék csak és kizárólag, nem érdekelne mennyi pénze van, nem érdekelne, milyen ember, az érdekelne egyedül, hogy jól nézzen ki, ápolt legyen, és ki tudjon elégíteni. Többet úgysem fogom látni. Akkor meg miért érdekelne bármi ilyesmi? De csak szexet nyilván nem társkeresőn keres az ember, azt élőben kell, hogy kamu névvel egy hotelszobában két óra ismerettség nélkül is el lehessen intézni a dolgot. Anélkül, hogy utána megkereshessük egymást és bármi komolyabb is lehetne.
2015. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ez szánalmas már bocsi...


tehát legyen nagyon jo pasi, akibe amugy beleszeretnél, de inkább egy dugás után elmenekülsz, hogy nehogy belészeress


a pasi meg tőled menekül el, mert nyilván te ilyen tucatnő vagy számára, akibe csak üriteni képes, de semmi komolyabbra nem lenne képes...


egyébként hidd el, bőven elég a külső, az mellékes, hogy az illető hogyan dug.


én alacsony vagyok, gyerekfejü, gyerektestü, 26 éves...jol dugok, de a kutyát sem érdekli alapvetően


hiába járok az éjszakába, ugyse kellek senkinek.


másfél év alatt két esetben lett szex akkor este.


buliból megismert nőkkel később se nagyon szokott lenni szex...bőven 1% alatti a sikerráta


de hát ilyen külsővel ez nem meglepő

2015. dec. 24. 12:22
 3/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok: csak egy hipotetikus esetet írtam le. Nem szoktam csak szexkapcsolatokat keresni, tartós párkapcsolatban élek, de magamból kiindulva a külső csak akkor számítana, ha szexről van szó, semmi másról. Egyébként meg az, hogy valaki jól néz ki, nálam nem befolyásolja a szerelmet- látnád némelyik exemet, utólag visszanézve csak fogom a fejem, hogy jesszus, hogy néz ki, pedig akkor nagyon odavoltam értük. Volt kalandom, anno, egy-kettő, akkor viszont tényleg csak az volt a szelekciós tényező, hogy jól nézzen ki. Beszélgettünk, persze, előtte is és utána is, és nem szerettem beléjük, mert a személyiségük valahogy nem jött be :D


A tucatnő dolog, az persze, az megállja a helyét, de te csak szexet keresel, így csak tucatnőre van szükséged. Szóval nem is értem, miért pont engem szánalmasozol le.

2015. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kérdező az a baj h egyszerű vagy.

Miért lenne szánalmas ha egy nő csak dugni akar!? Ehez bőven elég ha a pasi jól néz ki. Nem feltétlen olyannal jövök össze és szeretek bele aki jól néz ki. Ahoz az kevés.!

2015. dec. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

tucatnő?


látszik nem nagyon értetted meg...


egy jo pasi számára az átlagos nő tucatjával ajánlkozik fel


nekem az átlagos tucatnő még bőven elérhetetlen. Mert én nem vagyok számukra jo pasi. Én nem kellek nekik.

Rám nem tudnak felizgulni


persze vannak ronda nők, nekik én is nagy szám vagyok.


De nekem meg valahogy nem hiányzik a hányinger, amit ezek a kövér csunya nők kiváltanak.


nekem már az is brutálisan nagy dolog, ha egy átlagos testalkatú, nem tulsulyos nőnek kellek.

2015. dec. 24. 12:30
 6/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha szexet keresek, akkor mindegy mit írsz, a külsődet fogom nézni.
2015. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

jaj hát persze...a nők már fiatal korban megkapják a lehetőséget, hogy kiprobálják a szép férfiakat...és akkor már AZ SEM LESZ ELÉG


én még 26 évesen sem dughattam szép nővel...nekem még ez a fontos, mert még ezen sem jutottam tul

2015. dec. 24. 12:32
 8/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Mondjuk ilyen rinyálással ha jól néznél ki ,sem kellenél, már bocsi, de instant vágyölő, ha egy csávó ennyit sajnáltatja magát :D
2015. dec. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

van miért sajnáltatnom magam.


nyilván ha jol néznék ki, akkor nem lenne ok

2015. dec. 24. 12:34
 10/14 anonim ***** válasza:

Tegyél érte h jól nézz ki!

Neked nem kell pl kövérebb nő. Te lekövérezed! Te miért kellenél szép nőnek!?

2015. dec. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!