Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan, hogy akivel randiztatok esetleg jobban néztetek ki nála és beszóltak miatta? Mit reagáltatok?

Figyelt kérdés
Sajnos sok a bunkó, akik joguknak hiszik beszólni annak, amikor jó nő és átlagos kinézetű férfival van, ti hogy oltanátok le aki bunkó?
2016. jún. 9. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik korábbi párkapcsolatomra sok negatív megjegyzést kaptam amiatt, mert a srác szerintük "csúnyácska" volt. Én megmondtam nekik, hogy semmi közük ahhoz, hogy én kit választok, számomra ő külsőleg is nagyon vonzó (és tényleg az volt, nem hazudtam, nem is értettem, miről beszélnek, mert nekem tetszett), és ha boldog vagyok vele, akkor senkinek sincs joga beleszólni ebbe.
2016. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is megkaptam már régebben a nagy barátoktól .. de ha az utcán egy söpredék beszólna milyen frappáns választ lehet mondani? Mondjuk h na és te néztél már tükörbe öcskös? Es kineveted:D
2016. jún. 9. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vadidegenekkel nem foglalkoznék, teljesen hidegen hagy a véleményük, és ugye valószínűleg az életben többet nem látom őket, szóval szerintem nem próbálnék frappánsan visszaszólni.
2016. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 cukilányka 0.0 ***** válasza:
100%

Magyarázd el a beszóló illedelmes úriembernek, hogy fika van az orra alatt! :D


20L

2016. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom h nem hatná meg, de mindig megvédem aki velem van, csak kíváncsi vagyok más hogy reagál ilyen dolgokra:)
2016. jún. 9. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!