Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szegényebb anyagi helyzetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegényebb anyagi helyzetű lányok! Randiztatok már milliomos pasival?

Figyelt kérdés
Én mikor randizgattam egyel nagyon zavart az anyagi különbség, a tenyerén hordott, mindent meg akart venni, de én nem hagytam, kellemetlenül éreztem, akkor mondtam le az egészet mikor egy hét után kérdezgette hogy milyen kocsit szeretnék. Furcsa volt a pub ahol ültünk, hogy olyan drága koktélokat vett nekem. Mintha nem az én életem lett volna. Sokan mondták, hogy miért voltam ilyen hü*ye, megalapozhattam volna az életem, én ezt nem így gondolom. Lányok, voltatok már hasonló helyzetben? Ti mit éreztetek?

2015. dec. 8. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem :(
2015. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De amúgy még jóképű is volt... Csak nem illettünk össze, másban nőttünk fel, szerintem ne sajnáld, én is jobbnak képzeltem :D
2015. dec. 8. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan meg akart venni kilóra. Én fiú vagyok de tökéletesen megértelek.
2015. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De amúgy udvarias is volt, csak.... na :D
2015. dec. 8. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Átszámolta a feneked készpénzbe, a puncidat pedig kötvényekbe. Bank és biztosítás.
2015. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
XD Ez egy szép metafora :)
2015. dec. 8. 20:44
 7/9 anonim válasza:
Velem is volt már hasonló szituáció. Én hagytam ott,mert egy alkoholista volt, de hidd el már bánom. És nekem senki se mondja,hogy a pénz nem boldogít,mert ez tévhit. Mit érsz el pénz nélkül? Én semmit. Tetszett az az élet,és visszamennék. És abba a kapcsolatba én mindent megadtam neki, az ágyban amit egy nő tenni tud,az pótolhatatlan(ha tudja a dolgát). Ha az ágyban egy nő k'rva,a konyhában szakács,és a társaságban úrinő,akkor semmi gond. Nem hogy maradtam volna a pénzes pasi mellett,megadtunk egymásnak mindent...
2015. dec. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Amit az ágyban egy nő tud nyújtani, azt bármelyik másik nő pótolja, szóval nem pótolhatatlan. :)
2015. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez egy rendes pasi volt, akivel én voltam, és igen, boldogít a pénz, ha én keresem meg és nem csak a kezembe nyomják. Viszont nekem nem tetszett az az élet, az a társaság amiben voltunk.
2015. dec. 10. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!