Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tehetnék a zárkózottság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnék a zárkózottság, idegeskedés ellen?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy nagyon zárkózott vagyok a fiúkkal. Nem is olyan régen találkoztam egy régi ismerősömmel, akiből nagyon jóképű srác lett, és el is hívott sétálni, de nem lett semmi az egészből, mert hihetetlenül zárkózott lettem abban a pillanatban, hogy elindultunk a parkba, és semmiről se tudtam értelmesen beszélgetni vele. Ez a kisebbik baj, mert ez a srác végülis nem helybéli, és nem látom sűrűn, szóval nem esz a fene utána. De régebben is volt olyan eset, helyi, idősebb sráccal, hogy megismerkedtünk egy diszkóban, aztán hazakísért, de kábé vele se tudtam normálisan beszélni, nevetgélni, mert olyan ideges voltam, vagy nem is tudom. Később visszahallottam, hogy a fiú szerint reménytelenül unalmas vagyok. A barátnőm szerint velem jókat lehet röhögni, meg beszélgetni, csak ha fiúkkal vagyok, valamiért "falat építek" magam köré, és nem tudnak velem mit kezdeni.


Hogy kéne ezt leküzdenem?? Légyszi segítsetek. Ami igazán fáj: 19 éves vagyok, nem 15 és még itt tartok :/ Hozzáteszem, amúgy sok csalódásom volt már. Emiatt lehet?


2010. ápr. 12. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát figyi, ennek több oka lehet. De úgy gondolom van rá értelmes megoldás :)

De csak úgy tudok bármit is mondani, ha kicsit megismerlek. Hét elején még elérhető leszek, ha gondolod válthatunk pár szót és elmondom a véleményem - Írj mailomra, vagy egy msn címet vagy bármi ha gondolod.

22F

2010. ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a leküzdésére adnék tanácsot.

Szerintem legyen egy fiú, akivel csak barátságot akarsz, és ő is így érez. ha már ismered, találkozz vele, és mondd el hogy ez a bajod, beszélgess vele, és a végén kérd a véleményét.


ha nem ismered, beszélj msnen, skypon vagy akármin vele neten, ismerd meg, tud meg az érdeklődési körét, és így első találkozáskor lesz miről dumálni.

ugyanezt ajánlom párkeresésnél. ha tudsz először neten ismerd meg, kis duma, majd máris tudod mit szeret, és tudsz csevegni.

Így le tudod küzdeni a kínos csendet, és magabiztosabb leszel :)

2010. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!