Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne mondják azt hogy zárkózott vagyok? . Mit tehetnék a "zárkózottság" ellen?

Figyelt kérdés
Egyik lány az osztályból azt mondta a rokonának hogy én zárkozott vagyok. Az igaz hogy nem igazán beszélgetek nèhány emberrel, sajnos nem szeretem a sportokat és ... Akivel van témám azzal beszélek de én is néha szaryl érzem magam ha nincs senki mellettem csak ûlök. Viszont beszélni sem szeretek valamiért mindig rosszul sül el amit mondok.... Lányokkal meg egyáltalán nem tok beszélgetni és az emberek szemébe sem mindig csak lehajtott fejjel vagyok.
2010. máj. 22. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
tárogass...
2010. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondok egy értékes tanácsot.

Töröld le a wowot és az összes többi játékot. Ha nincs akkor huzz el a gép elől. Legyél sokat társaságban, menny a haverjaiddal mindnefele..

Aki elhatározza magában, hogy változik annak sikerülni is fog.

Fel a fejjel, legyél határozott. Minden ember egyenlő ezt ne felejtsd el, lányok se különbek.

2010. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
kezdj el inni...
2010. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ne ülj a gép előtt
2010. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17:44 vok. Még annyit , hogy azért nincs témád, mert nem élsz.. nicns mit mesélni, mert feltételezem csak a gép gép.. HA nem akkor bocsi.
2010. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figy, válassz egy sportot, az mindenféleképpen jót tesz.


Én utáltam a focit (most is utálom), ezért soha nem voltam benne. Most vettem amerikai focit és játszok az ismerőseimmel , elég jól is megy, előtte meg kosaraztam. :D


Vagy ha nem, akkor járj el futni, vagy gyűrjál otthon felülésekkel, törzsemelésekkel, fekvőtámasszal, hogy fejleszd a tested és egészséges legyen.


Ha ez már megvan, javul a vérkeringésed, nő az önbizalmad, hogy egyre nagyon fizikai teljesítményt tudsz elérni és ettől már alapból sokkal boldogabb leszel, elégedett leszel magaddal, helreáll a lelki egyensúlyod. :D


Van még olyan is, hogy össze kell írnod egy lapra, hogy mik benned a pozitív tulajdonságok, vagy milyen jó dolgok történtek veled egy nap, és esténként ismételgetni, beszugerálni kell magadnak őket, vagyis meg kell győznöd magad, hogy "igenis értékes vagyok, vagány, izmos srác vagyok és minden kiscsaj imád engem, csak rámizgulnak."


Ha csinálod 3 hónapon keresztül, akkor olyan önbizalmad lesz, hogy ihajj.


Nekem bejött!!!

2010. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

''jó'' ötlet akik azt mondják,hogy menjen társaságba...

Na ezzel az a hatalmas nagy probléma,hogy ha vki zárkózott akkor az társaságba is az lesz hiába akarná azt,hogy na most én leszek a társaság középpontja, úgy se menne neki,mert ilyen a természete. Én próbáltam ez ellen változtatni nem sikerült, csak félig meddig. De most se vagyok a középpontban. És nem is baj Nem is bánom. Így legalább az igaz barátokat is ki lehet szűrni. :)

Választhatsz magadnak egy új hobbit. Pl sportolni.

Vagy ami nekem bevállt,hogy csináld azt,hogy beleképzeled magad egy olyan ember bőrébe amilyen pont nem vagy.Egy olyan ember bőrébe amilyen szeretnél lenni.

Csinálj meg új dolgokat pl menj oda vkihez beszélgetni, vagy válaszolj kicsit bővebben. De lényeg,hogy közben képzeld el,hogy az a más valaki vagy. :)

HIdd el,hogy ez így sikerülni fog valamennyire. ;)

Sok sikert!

2010. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

AMióta gyúrok nekem is több önbizalmam van..

Testbeszéden is múlik, állítsd be a testtartésodat és járásodat magabiztos stílusra és ez kihata személyiségedre is, visszafele ugyanez van. Ha magabizrtos vagy akkor kiláccik a testbeszédeden.

2010. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!