Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy sráccal de úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy sráccal de úgy döntöttem mégse szeretnék többet, lehetnek következményei a döntésemnek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy mobilos boltban vettem egy telefont es a srac elhivott randira.el is mentem de mégis ugy gondolom nem szeretnem folytatni.de a telora amit vettem kotottem fel ev huseget.ha elromlik a telo es visszaviszem a szervizbe (mivel o javitja) csinalhat olyat h bele piszkal a teloba hogy tobb baja egyen,vagy esetleg bele nez a leveleimbe vagy a facemba?
2016. jún. 9. 19:53
1 2
 1/13 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Hát, ha nem normális, akkor csinálhat, de te, mint vásárló, ezért nyugodtan bepanaszolhatod, és kirúgathatod.
2016. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mivanveletek? ***** válasza:

Szia!

Nem hinném,hogy bármilyen következménye is lehetne a döntésednek...Főleg nem olyanok,amiket leírtál..Ha már dolgozik,gondolom van annyira felnőtt Férfi,hogy beleférjek egy esetleges "nemleges" válasz...

2016. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
En se hinnem h bele nezne de az ordog nem alszik...foleg h amugy ma mondta h nem akar az allasaval jatszani es ilyenert h bele nez es eszre veszem valahogy,ezert siman kirughatjak...
2016. jún. 9. 19:58
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Sőt, az is lehet, hogy megerőszakol, majd megöl és újra megerőszakol. Vagy vesz neked egy iphone-t és szétveri egy kalapáccsal előtted. Vagy megeszi a holdat.
2016. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolso azert nem hinnem h a feltevesem ennyire elrugaszkodott volna mint ahogy te ecseteled....
2016. jún. 9. 20:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha normális akkor tovább lép és nem áll később bosszút.
2016. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha elromlik a telefonod és szervizbe kell vinned, az az első, hogy ha lehet, letörlöd az olyan dolgokat, mint facebook és társai, illetve lemented a fontosabb információkat a gépedre. Így nem kell aggódnod. :)
2016. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ennyire nem ismerem...de nagyon kedves es figyelmes volt.a talin is es a vasarlasnal is...csalodtam mar olyanban akiert tuzbe mentem volna..azota nehezen bizom az emberekben
2016. jún. 9. 20:19
 9/13 A kérdező kommentje:
De ha hirtelen romlik el?pl elsotetul a kepernyo v kontakt hiba?olyan amire nem szamit az ember..akkor nem tudom torolni a facet es semmit
2016. jún. 9. 20:22
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog semmit csinálni a telefonoddal. Nem minden férfi olyan gyökér, mint amilyennek sok nő elképzeli. Saját magával cseszne ki amúgy is.
2016. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!