Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen következményei, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következményei, vagy eredménye van annak, ha a komoly, hosszan tartó párkapcsolatokban már csak az egyik fél szereti a másikat? Hogy kezeli ezt az a fél, akit már nem szeretnek?

Figyelt kérdés
Esetleg személyes példát is leírhattok. Én az a fél vagyok, akit már nem szeretnek.
2015. máj. 30. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Ha te az a fél lennél akit nem szeretnek, akkor tudhatnád, hogy komoly, hosszan tartó párkapcsolatban ilyen nincs:D Mert ott igenis szeretnek, csak te vagy pillanatnyilag esetleg magad alatt-lényegtelen hogy mi okból:)

Szóval ezt a szöveget nem tudod beadagolni azoknak akik 15-18 éven túl vannak kapcsolatban.


De írhatod nyugodtan a saját példádat, kíváncsi vagyok, hogy mit fogsz írni:D

2015. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Ezt egyébként amit írsz, maximum egy 5-10 éves kapcsolatban lehetséges.
2015. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy már 4 éve együtt vagyunk és ő teljesen elhidegült tőlem, nem csak érzelmileg. Ezzel tisztában vagyok, és ő is mondta, hogy már nem szeret. De az is probléma, hogy én nem tudom kimondani, hogy akkor legyen vége, mert ahhoz túlságosan ragaszkodom hozzá és én még szeretem őt. Nagyon nehéz ez a patthelyzet, éppen ezért lennék kíváncsi mások tapasztalatára is.

4 éve vagyunk együtt, de még nem élünk együtt. Sajnos ő már annyira érdektelen az irányomba, hogy ebből nem lesz összeköltözés.

2015. máj. 30. 13:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, a 4 évet kétszer írtam le. 1000 bocs. :D
2015. máj. 30. 13:17
 5/9 anonim ***** válasza:

*mert ahhoz túlságosan ragaszkodom hozzá


Nem hozzá ragaszkodsz, hanem félsz az egyedülléttől. Ahol 4 év után már ez van mint nálad, ott semmilyen összetartozás nincs, és nem volt.Soha.


Akiknél összetartozás van azok az első pillanattól kezdve együtt vannak, és 4 év a kapcsolatukban még bőven a szép időszak. Akiknél összetartozás van azok tudhatnak 18-20 éves házasságot maguk mögött. Akár melyik fél is inog meg, ők akkor is összetartoznak,hol az egyik hol a másik emeli fel azt aki éppen pillanatnyilag inog.

Ez az összetartozás ahogy mondani szokás: jóban-rosszban.És a parázst mindig feltudják lobbantani.

2015. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ismersz olyan házaspárt, akik elmondhatják egymásról, hogy közel 20(!) év alatt nem volt 30-35 napnál több mikor külön voltak egymástól, úgy hogy a nő semmit nem tett azért, hogy a pasi maradjon mellett? Én ismerek. Ez az összetartozás.


Ehhez tedd oda a te 4 évedet.És viszonyíts.

2015. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor mit javasolsz? Már mindent megtettem, hogy felelevenítsem benne azt, amikor még az elején igazán szeretett. De nem jó az erőltetés. Tegyem félre az érzelmeimet, és lépjek tovább?
2015. máj. 30. 13:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened. Élő példát adtam a kezedbe mint viszonyítási alapot.
2015. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A hosszú párkapcsolatokban szokott lenni elhidegülés az egyik fél részéről!

Ha nagyon szeretik egymást akkor összejönnek újra,

szokott ilyen átmeneti időszak lenni az egyik fél részéről!


Tervezetek együtt közös programokat,

ha az egyiknek úgy mond unalmas a kapcsolat!

közös programok lehet kirándulás,sétálás,közös grillezés,szalonnázás...stb

A lényeg hogy 2 en együtt legyetek!


Sajnos nagyon rossz annak akit már nem szeretnek! :(


Mégis vannak szürke napok az emberek életében így a kapcsolatokban is!

Vannak akik mégis 20-30-40 évet élnek együtt,a másik mellett!


Minden jót,sok sikert kívánok!

4évet eldobni butaság lenne,ha szeretitek egymást

beszéljétek meg a problémátokat,terveiteket,közös tervek,céljaitokat!

2015. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!