Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kerüljek ki a barátzónábó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljek ki a barátzónából? 25N

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval ma randiztam egy régi baráttal, aki régóta tetszik nekem, és nem közömbös számomra.

Randi végén sétáltunk, és meglöktek, én meg hopp a karjaiba, elkapott, megcsókoltam, és visszacsókolt, éreztem ahogy megáll az idő, ahogy alábbhagyott, elfordult, megállt, majd mondta, hogy ő is kedvel, de mégiscsak barátok vagyunk, ne rontsuk el a barátságot, majd megint megcsókolt és otthagyott.


Ez most mi volt? 25N



#csók #barát #szerelem #randevú #gyermekkori barátság
2016. jún. 10. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Csak ő tudja mit akar vagy mit nem. Lehet más tetszik neki...másba szerelmes...
2016. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Randiztál vele? De csak barátok vagytok?


Én ezt nem értem...

2016. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sosem volt még barátnője, és csak 2x randizott, ennyit azért tudok.


Poénból hívtuk randinak a találkozót, kicsit élmény és érzelemdúsabb volt.

2016. jún. 10. 19:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmi nem volt. Barátjának tart, nem akarja elrontani, mert tudja, hogy ha ebből járás lesz, akkor ott már nem lesz több barátság, és fél ettől a változástól. Inkább marad még egy kicsit egyedül, vagy keres mást, de a biztosat nem fogja kockáztatni szerintem.
2016. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#3: Na itt a lényeg, sosem volt még kapcsolata. Szóval bizonytalan, félénk, zárkózott. Meg kell győzd valamivel hogy helyese döntés lenne ha összejönnétek.
2016. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ráerőltetni nem akarom, de tetszik, hogy gyengéd, figyelmes, aranyos, mindig meghallgatjuk egymást, segítünk egymáson, szóval tényleg kiegészítjük egymást...
2016. jún. 10. 19:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha egy ilyen helyzetben visszautasított, akkor valami komoly gondja lehet veled, és ebből nem nagyon lesz out of barát zóna.
2016. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akar téged, de nem mer lépni, tapasztalatlan. Ha mindketten töketlenkedtek, akkor nem is lesz semmi.
2016. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hiába hívom, kinyomja a telefont :( nem tudom elérni sehogy, nem akarom, hogy zaklatásnak fogja fel
2016. jún. 10. 21:09
 10/13 anonim ***** válasza:

#8-as: a kérdező nem bénázott, lépett, amikor lehetősége volt, a srác meg egyértelműen visszautasította.


Innentől nem töketlenkedés, ki tudja, hogy mi áll a háttérben (nem jön be neki a kérdező, nem akarja csak levarrni egyszer, és inkább a barátságot választja, gyáva), tök mindegy, nem szabad rövid távon erőltetni.

2016. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!