Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kerüljek ki a barátzónábó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljek ki a barátzónából? 25N

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval ma randiztam egy régi baráttal, aki régóta tetszik nekem, és nem közömbös számomra.

Randi végén sétáltunk, és meglöktek, én meg hopp a karjaiba, elkapott, megcsókoltam, és visszacsókolt, éreztem ahogy megáll az idő, ahogy alábbhagyott, elfordult, megállt, majd mondta, hogy ő is kedvel, de mégiscsak barátok vagyunk, ne rontsuk el a barátságot, majd megint megcsókolt és otthagyott.


Ez most mi volt? 25N



#csók #barát #szerelem #randevú #gyermekkori barátság
2016. jún. 10. 19:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A fiú hány éves? Ha te 25 vagy,biztos túl vagy pár kapcsolaton.

Ő meg ugye semmi,én biztos megijednék a helyében.

2016. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem egyértelmű elutasítás a részéről. pláne, ha neki még sosem volt kapcsolata. lehet, hogy nem tart vonzónak, de az is lehet, hogy nagyon is vonzónak tart, csak egyszerűen fél ettől a számára idegen helyzettől, talán attól is fél, hogy a tapasztalatlansága miatt nem felelne meg neked. vagy tényleg attól fél, amit mondott is, hogy esetleg elrontanátok a barátságotokat. ez tényleg nagy teher és komoly kockázat, főleg, ha kevés barátja van és te vagy a legjobb barátja.

lehet, hogy érdemes lenne ezt a dolgot átbeszélnetek, elmagyaráznod neki, hogy ha egyszer a barátságotok olyan jól működik, akkor miért ne működhetne a kapcsolatotok ugyanilyen jól? megnyugtathatod, hogy ha a kapcsolat esetleg nem is működne, akkor is maradhattok majd utána barátok - bár ez azért nem mindig szokott működni, de ha tényleg elég fontos nektek a barátságotok, akkor működhet.


ha nem veszi fel a telefont, akkor talán érdemes volna küldened egy rövid és tömör üzenetet: "Nem akarlak elveszíteni, beszéljünk!"

2016. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szívat téged és tényleg nem akar többet barátságnál, egy csók még nem minden.

Majd amikor arra kér, hogy játsszál egy "furulya szólamot" odalent, akkor már többről lesz szó :D

2018. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!