Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Anime fanatikussal milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anime fanatikussal milyen egy randi? Te randiznál ilyen lánnyal-fiúval?

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos érdekes lehet.
2016. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sok animét nézek és szeretem is az ilyen jellegű dolgokat... de elhiheted, egy randin normális emberhez méltó módon viselkednék. Pont olyan lenne, mint egy autóbolonddal, vagy focistával randizni.


És igen, randiznék, mivel tök jó lenne egy hasonló érdeklődési körű lánnyal összejönni. Az pedig plusz pont lenne, ha az anime nála nem a Bleach, Naruto, Death Note hármasban merülne ki.

2016. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ki nem állhatom az egész animedolgot, de főleg az azt körülvevő fankodást. Ha elfogadja, hogy előttem inkább ne hozza szóba, akkor talán.


24/F

2016. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%
Ilyennel nem is randiznék. Gyerekes mesenéző...
2016. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem nem különösebben érdekel az anime/manga.

Nem tetszik a stílus amiben rajzolják őket. Néztem párat, nem arról van szó, hogy utálom, de nem szívesen hallgatnám ezt egy randin, vagy akárhol, mert biztos szóba kerülne, ha beszélgetnénk.

2016. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen randin, több lánnyal is, nézek én is, de ennek ellenére a randikon nem nagyon került szóba.Mármint időnkén felmerült, ki mit szeret, ilyenek, de elhiheted, nem erre volt kihegyezve a dolog, simán mintha a trónok harcát, vagy akármit hoztuk volna fel sorozatként.
2016. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5: Igen, max olyan szinten, hogy te is szereted-e. Ha nem, akkor ki is merült a téma és jönne a következő.
2016. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én néztem jó sokat, de ha belekérdezne vki a történetbe, meg a nevekbe, hát bajban lennék, néha beugrik egy név, de igazából élveztem, de nem jegyzem meg őket annyira sajnos, mint a filmeket se annyira.
2016. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ilyennel nem is randiznék. Gyerekes mesenéző..."


Az anime nem mese ha néznél párat rá jönnél h átlagban tele van erőszakkal és elég sok szexualitással is.

De a laikusok és a tévedéseik :(


Am ha nem csak arról hajlandó beszélni miért ne.

Én is szeretem akár csak a GOT-ot v a tech cuccokat, v a görög konyhát. Tehát ha te vagy a lány. Ne ragadj le ennél és no para.

2016. jún. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!