Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Könnyűvérűnek tart vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyűvérűnek tart vagy csak szimplán buktam az egészet?

Figyelt kérdés
Van egy pasi a munkahelyen, akivel pénteken randiztunk. Már a randi előtt is többször előfordult a munkahelyen, hogy megölelt vagy puszit adott. Most elmentünk egy moziba, utána cukrászdába végül hazavitt. A kocsiban megfogta a kezem, hogy várjak még és akkor megcsókolt. Azóta nem keresett. Többre számított volna? Hogy behívom magamhoz? Vagy csak egyszerűen zavarban van? Vagy én nem voltam szimpatikus neki? Kétségbe vagyok esve :(
2016. jún. 12. 07:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy mi olyan vicces?
2016. jún. 12. 08:08
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Péntek az még nem volt régen. Tudod, van ez a hülyeség, hogy ha 3 nappal a randi után keresi a férfi a nőt, akkor a nő elbízza magát, meg papucsnak gondolja a férfit, meg ilyesmi. Marha nagy baromságnak tartom, tök felesleges a játszmázás. Szerintem ma keresni fog, ha hétfőn se, akkor sajnos bukta a dolog. De szerintem egy pillanatig se fog könnyűvérűnek gondolni egy csók miatt, pláne, hogy nem vadidegenek vagytok egymásnak, hanem már ismertétek előtte egymást. 22/F
2016. jún. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Könnyűvérű nem vagy! Egy csók azért még nem a világ vége! :) Na igen ez a rohadt idő nehezen telik de holnap hétfő nekem sajnos , neked szerencsére és akkor minden kiderül.
2016. jún. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem minden jól alakul. :)
2016. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
majd mesélj, bármi lehet sajnos, nem tudni, h mi játszódik le az emberek fejében ilyenkor, nincs két ugyanolyan eset
2016. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meló után megyünk kávézni :) Azt mondta azért nem keresett, mert nem akart zavarni...
2016. jún. 13. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!