Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már nem akar semmit? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem akar semmit? Én szúrtam el vagy szimplán nem érdemlem?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nyár óta célozgat ( nem tudom, csak szórakozik-e Vagy sem), már akkor is úgy volt, hogy talizunk, de végül én a saját társasqgommal maradtam, ő írt mindig rám. Most a suliban többet beszélünk, hívott ide-oda, egyszer miatta nem jött össze, máskor nekem nem volt jó és 3 alkalom lóg a levegőben. Egyszer mintha megbántottam volna, azóta ha írok neki, válaszol, nagyon kedves, de a suliban szinte rám se néz. Ezért mondtam (akkor először én) hogy menjünk valahova, de neki nem volt jó, aztán ajánlott helyette mást, megbeszéltük,hogy megyünk, de időpontot nem mondott.

Nem tudom mennyire tűnne nyomulásnak, ha kérdezném még mindig fennáll-e az ajánlat. Tekintve, hogy már nagyon keveset beszélünk, pedig amikor ezt az alkalmat mondta, még rengeteget bókot, meg hogy jobb is lesz kettesben stb. Nem tudom, mit csináljak, nagyon fontos nekem

Én 17/l ő 19/f



2015. szept. 23. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyiszer hívott, és sose mentél vele sehova, érthető, hogy feladta a próbálkozást. Ezek után, ha még akarsz tőle valamit, kénytelen leszel te szólni neki, de még akkor se biztos, hogy elhiszi, hogy nemcsak szórakozol vele.
2015. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eloszor is: En mindig felvallaltam, hogy eroszakosan nyomulok nyiltan a pasikra. Nem szegyelltem sose.


Igy , ha akarsz talalkozni, akkor mondd meg neki: Mostmar hozzuk ossze a talalkozot! Mondd az idopontot es helyszint. Kerdezd, hogy jo-e neki?

Nem kell szegyenloskodni, mondd ki mit akarsz!


N

2015. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!