Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne kereslet ilyesmire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne kereslet ilyesmire itthon is?

Figyelt kérdés

Pénzért randira mennék pasikkal vagy csak beszélgetnék (nemtől függetlenül) magányos emberekkel. Ez utóbbiról hallottam, hogy külföldön virágzik, mert nagyon sok ember nem tudja kivel megosztani az érzéseit, gondolatait a környezetében. Tudom, hogy néhányan prostikkal is inkább beszélgetni akarnak, mintsem dugni. Itt olvastam, hogy valaki fizetne azért, hogy egy csaj eljátssza a barátnőjét, bár én erre nem lennék képes szerintem.


Ha lenne rá kereslet, hol hirdethetnék ilyesmit? Fiatal nő vagyok egyébként, és dolgozom is, de bizonytalan a jövedelmem.


2016. jún. 12. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Kiábrándítalak..igaz hogy külföldön így megy de erre a célra külön klubb van fenttartva. És akinek épp lelki baja van az itt is meg birja beszélni akárkivel. Na meg erre vannak a pszichológusok. Valaki meg fizetne hogy eljátsza valaki a barátnőt az valószínűlrg csak azért van mert féltékenyé akarja tenni a haverjait..exét, vagy hazudgált ösze vissza és most muszály bizonyítania hogy van csaja.
2016. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze, igaz... külföldön az életszínvonal is jobb, így természetesen juthat pénz az általam felvázoltakra is.


Egyébként nem pszichológiai problémákra gondoltam, nyilván nem állnék sarlatánnak. Itt és az életben meg ott van az állandó előítélet, lenézés, elutasítás stb. Amelyek miatt nem biztos, hogy az ember ki akarná önteni a szívét. :/ én nem ítélkeznék. Ha azt akarná az "ügyfél", hogy 60 percig csendben hallgassam, hogy mi bántja, akkor azt tenném és kész. Nem egy ítélkező idegen lennék, nem tisztem megítélni mások cselekedeteit és gondolatait, amelyekhez semmi közöm.

2016. jún. 12. 18:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez úgy működik a prostiknál,hogy szexelnek és utána meg jól esik kicsit beszélgetni is így levezetésképpen. Nincs olyan,hogy te elmész egy pasival valamilyen összejövetelre és csak ezért fizet,ebbe benne van a szex is.Ezt nem hangoztatják igaz.Egy pasi miért fizetne csak azért,hogy randizz vele és közbe meg csak dumálgattok.Ilyen nincs a világon se. Vannak lelkisegély szolgálatok,de az más.Vagy ha olyan problémája van elmegy pszichológushoz.Amiket te írsz azt szex nélkül nem úsznád meg úgy sem.
2016. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ügyfél minek akarná,hogy egy órát maradj csendben és azért fizetne is naná :D Persze esetleg ha közbe van valami a szádba úgy már más :P
2016. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ide jutottunk...Azért kemény, ha jól belegondolunk!
2016. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos, én a leírtak alapján még mindig látok benne rációt, ettől függetlenül köszi a válaszokat. :) ezért ìrtam ki a kérdést, hogy megtudjam, érdemes lehet-e ezzel egy kicsit jobban foglalkozni.
2016. jún. 12. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
hirdesd, vagy terjeszd, kipróbálod, megtudod, most igazából csak azt tudtad meg 5 embertől kb, h nekik nem kellene, 10 millióból attól még lehet, h sok lenne, akinek ez jó lenne, nem tudni. :)
2016. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. :) ha lesz eredménye, talán leírom ide.
2016. jún. 13. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!