Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire tudod elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudod elfogadni leendő párod testi hibáit? Mi az ami még belefér és mi már nem?

Figyelt kérdés
Mennyire szükséges feltétel nélkül elfogadni minden testi hibát? Pl. Elhízás, logó bőr, csík a bőrön, fogyatékosság, stb. ?
2016. jún. 13. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ.. ezt így nem tudom.
2016. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 icu75 ***** válasza:
Teljes mértékben! 11éve vagyunk együtt,nagyon szeretem,egy nagyon pici(sör)pocija lett,de mondjuk volt hogy a fogát csináltatta,vagy pl gombásodni kezdett a lábkörme(nem megfelelő munkacipő miatt)akkor én ecseteltem neki mindennap. Továbbra is őrülten vonzó a számomra szexuálisan is,és szerelemmel szeretem. Az sem érdekelne ha 3feje nőne vagy púpja vagy bármi.
2016. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valakit megszeretsz, akkor ezek a hibák eltörpülnek. :)
2016. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kb észre se vettem a hibáit elég hosszú ideig. Azután tűnt fel, hogy pl nem teljesen arányos a teste (felsőtest-lábhossz arány), vagy hogy picit közel ülnek a szemei, minimálisan kifele állnak a fogai felül...stb. Egyáltalán nem zavar. Az sem érdekelne, ha felszedne 10-15 kilót. De őt ismerve ez lehetetlen, mert őt jobban idegesíti az ilyesmi. Mire én észrevenném, ő már ledolgozná. De semmi ilyesmi nem tudna már zavarni benne, mert szeretem.
2016. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor beleszerettem a páromba, az összképbe szerettem bele és nem a részletekbe, így mindenestül fogadtam el.

Az egyedüli gondot számomra a kapcsolatban az szokta okozni, ha az eredeti állapothoz képest változik. Elég rugalmatlan vagyok ebből a szempontból, ha valamit megszoktam, akkor nagyon nehéz átállítani az agyam valami másra. Pl. amikor drasztikusan változott a frizurája, akkor az számomra sokkoló volt, a mai napig képtelen vagyok úgy ránézni, hogy ne jutna eszembe, milyen volt korábban (és hogy szerintem mennyivel jobban állt neki).

Más a helyzet a lassú változásokkal: nem veszem észre a természetes öregedést, hízást, stb., hiszen az a szemem láttára zajlik fokozatosan, van időm hozzászokni.

2016. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeretem úgy ahogyan van, jóképű pasinak tartom. Az elején néztem hogy van rajta minimális felesleg, de utána már nem is érdekelt, sőt azt akarom hogy egy dekát se fogyjon én így szeretem.
2016. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!