Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most megijedt a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megijedt a csaj?

Figyelt kérdés

Régóta beszélgettem egy csajjal. Mikor már úgy éreztem talán csinálhatnánk vmit elhívtam valahová. Én barátilag gondoltam az egészet. Mivel tök jól elvoltunk. Azóta mintha megijedt volna. Egyébként tetszik nekem de semmi randi jellegü utalást nem tettem.


24/F ő 23..



2016. jún. 13. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet ő meg többet szeretne és megsértődött csak nem akarja megmondani így közömbösebben viselkedik veled.
2016. jún. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ilyedt volna meg? Inkább csak szarik a fejedre.
2016. jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ijedt meg, de ő is "barátilag gondolja ezt az egészet". Nem jössz be neki, ezért nem megy el veled sehová, nehogy randinak vedd és bepróbálkozz. Elejét akarja venni a dolognak.
2016. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert inkább egy beszari ember aki azt hiszi bármit megtehet
2016. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy agyhalál, hogy egy felnőtt nőről rögtön azt gondolod, h megijedt egy randimeghívástól és még csak fel se merül benned, h esetleg nem akar veled találkozni, mert csak beszélgetésre vagy jó.
2016. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hallod 5"ös saját magadat? nem randira hívta felfogtad? agyilag
2016. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jogos, ám lényegtelen. Ha nem randimeghívás volt, akkor pláne agyhalott dolog azt hinni, hogy megijedt. Mitőőőől???
2016. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert mi mást akarhat egy férfi egy nőtől szetinted? Vagy valami MLM-be akarná beszervezni, vagy ez.
2016. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!