Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma voltunk állatkertbe. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma voltunk állatkertbe. Miért nem fogadja el, hogy betaggeltem ott magunkat?

Figyelt kérdés
Az ő falán nem látszik, hogy betaggeltem, csak az enyémen. Mi annak az oka, hogy nem fogadja el? Kb. egy hónapja ismerjük egymást, komoly kapcsolatnak látszik.
2016. jún. 14. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Mi a rák az hogy betaggeltem????
2016. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is úgy van beállítva, hogy engedélyezni kell, ha valaki bejelöl egy képen, és nagyon kevés képet hagyok jóvá. Egyszerűen azért, mert senkinek nincs köze a magánéletemhez, nem osztok meg (csak ritkán) privát fotókat, nem a FB-on élem az életemet, hanem a valóságban.
2016. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Talán az is lehet, hogy nem a neten él? Nekem ez nagyon gyerekes hozzáállás. Ki nem tojja le a tageket? A férjem informatikus, gép előtt ül egész nap, évente 3x lép be Facebook-ra. Van két gyerekünk, de nem lájkolja a képeimet. Sírjak? Kételkedjek? Vagy viselkedjek felnőttként?
2016. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De azóta már posztolt is falára kétszer. :)
2016. jún. 14. 22:03
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Uramisten, micsoda problémák...
2016. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Más a poszt, és más egy privát kép a magánéletemből.

Tudod, vannak olyan ismerőseim, akik tudatos imidzsépítésre használják a FB-ot, például a karrierjük építése céljából, és csak olyan képeket, posztokat tesznek ki, ami ebbe a tudatosan felépített imidzsbe belefér.

2016. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Kit érdekel,amikor nyertek a magyarok c:
2016. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Belegondoltatok már, hogy ha ezek a felnőtt párkapcsolati gondok, akkor mi mehet a tini rovatban? :P
2016. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Lehet az is, hogy korainak tartja. Én párom sincs oda a facebookért, nem nagyon tesz fel képet, nagyon ritkán posztol...stb. Mi fél éve vagyunk együtt, és most szólt, mikor kitettem, hogy milyen filmet nézünk (nagyon nagyon vártam már, ezért került ki), hogy őt miért nem jelöltem be. Igazából csak pislogtam, mert azért hagytam ki, mert tudtam, hogy utálja az ilyesmit, és attól, hogy én ezeket szívesen megosztom, nem kell ráerőltetnem.

Szóval, lehet erőltetésnek érezte. Én ha nagy ritkán teszek ki közös képet (ami jelenleg keményen 3 db, és egyik sem a másik szájába mászós, hanem pl párnacsata napon készült közös), mindig megkérdezem, hogy nem gond-e, ha kiteszem, és hogy jelöljem-e be rajta.

Ne keríts ennek a hülyeségnek ekkora feneket, és ha ő nem akar még ilyesmiken szerepelni, hagyd ki, tartsd tiszteletben. Nem ebből áll az élet, és felesleges emiatt feszkót gerjeszteni egy kapcsolatban.

2016. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

"állatkertben".

Hol - hova. Nem mindegy.


Egy hónapos ismeretség után még én sem tennék ki ilyet a facebookra.

2016. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!