Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítene valaki összeszedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki összeszedni a srácot? Illetve értelmezni, hogy mit akar a srác?

Figyelt kérdés
Privátban küldöm :) L/24
2016. jún. 21. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ide nem írnád ki?
2016. jún. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mire ez a nagy titkolózás kisasszony? :D Anonym oldalon vagyunk tudtommal..
2016. jún. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igaz igaz, mindig elfelejtem, szóval:


A sztori: a srác 20 éves, szaktársam az egyetemen, és múlt hét kedden randiztam vele, volt szex is. Egész éjjel ölelt, és a homlokomat puszilgatta, másnap rögtön írt, hogy "szeretne velem megint találkozni", de azóta nem volt alkalmunk (el kellett utaznom). Vasárnap viszont visszajöttem már, az addig eltelt időben csak viberen írtunk egymásnak. Már vasárnap vártam, hogy felkér, hogy találkozzunk, de nem tette (pedig tudja, hogy visszaérkeztem), hétfőn pedig azt hiszem vizsgázott, és vártam hogy utána felkér, hogy találkozzunk, de megint semmi csak a szokásos viber üzenet. Én vagyok a lány: mit kéne tennem, hogy elhívjon végre randizni?

Kezdjek el játékokat játszani és eltűnni?

Valakinek van ötlete, hogy miért csak ír, és nem hív el?

2016. jún. 21. 01:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg meki, hogy találkozzatok. Itt meg itt, nincs e kedve eljönni. Ha erre kétszer nemet mond, akkor nem akar már többet.
2016. jún. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha már volt szex, az "feljogosít" arra, h. kezdeményezz, és rékérdezz az újabb randira.

lehet, h., megbukott v. fáradt.

és milyen tartalmú üziket ír neked? romantikusokat?

2016. jún. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azt hiszed, hogy ha eltűnnél, kelendőbb lennél, jobban keresne?

Ha pl egy ilyen után te picit felszívódnál, azt én kb úgy értelmezném, hogy le akarsz rázni és nem akarsz többet. Szerintem ilyet ne tegyél.

2016. jún. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Felkérni táncra szokták az embereket, vagy egy beszéd elmondására, találkozóra hívni szokták egymást az emberek...


Egyébként meg gratulálok, hogy itt nyavalyogsz, ahelyett, hogy már vasárnap írtál volna neki, hogy "sok sikert a vizsgához holnap, majd utána üljünk be valahová, hogy elmesélhesd, mi volt".

2016. jún. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Írtam neki, csak nem hívtam el. Eddig folyamatosak voltak az üzenetváltások, de konkrétan el nem hívott, azt se tudom, hogy mikor ér rá.
2016. jún. 21. 14:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, csavargathatod itt folyamatosan a mondandódat, de még mindig ugyanaz a kérdésem: miért játszod a királylányt ahelyett, hogy elhívnád te egy találkozóra?
2016. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!