Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randihoz segítség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randihoz segítség?

Figyelt kérdés

Szóval el akarok hívni egy lányt randira, és már ismerem kb 1 hónapja. Buliztunk már együtt párszor, több csók is volt már a bulik alkalmával, de nem tudom hogyan kell randizni.

19 vagyok nem volt még barátnőm. Arra gondoltam hogy kocsival mennék, hogy ne legyek buszhoz kötve mert ő a szomszéd városban lakik, és ott ismerek egy helyet ahol nagyon jó fagyit csinálnak és elvinném oda fagyizni, meginni egy üccsit, beszélgetni, majd hazavinném esetleg ha lesz kedve még kocsikázni kocsikázhatunk is. Azt tudom róla hogy szereti a segességet, így a kocsikázás jó lenne. Esetleg kimenni a közelbe egy pihenőhöz/forráshoz és sétálgatni?



2016. jún. 21. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ez így jó, olyan első randis :) meg biztos értékelni fogja, hogy hazaviszed :D sok szerencsét! :)
2016. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!