Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti mikor mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mikor mondjátok randi végén, hogy szimpatikus a lány?

Figyelt kérdés

Randizni voltam egy sráccal, nem volt semmi különös.

Jól elbeszélgettünk és ennyi kb.

Ő a randi után pár órára már írt is egy üzenetet, hogy nagyon jól érezte magát, szimpi vagyok neki.

Ezt a szimpi szót hogy értsem?

Tisztában vagyok vele, hogy hülye a kérdésem. De a szomszéd nénit is tarthatjuk szimpinek, szerintem ez nem sokat jelent vagy?



2016. jún. 16. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti, hogy "Dugnálak, mint a lopott biciklit, de muszáj vagyok eufemizálni a mondanivalómat a társadalmi konvenciók miatt."

Clear?

2016. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Na jóóó, én mindenre gondoltam, csak erre nem! :DDD


(érdemes ide feljárni :P)

2016. jún. 16. 14:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit szerencsetlen megfogalmazas... valoszinüleg ki akarta fejezni, hogy jol erezte magat veled es tetszel neki, de nem akart tulzottan izgatottnak tünni.


Ha neked a srac több, mint szimpi, gondoskodj rola, hogy a következö üzenet valahogy ugy nezzen ki: "WOW! Szavakat sem talalok arra, amit müveltel velem. Nem tudom, hogy meg almodom, de ha ugy van, sosem szeretnek felebredni."

2016. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3-as

Te komolyan írnál ilyet egy nőnek?

Én még Nina Agdalnak sem. Soha nem vezet jóra, ha így kiadod magad...

2016. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

:D

Én ehhez képest nagyon egyszerű kis választ küldtem neki vissza.

Azt mondtam, hogy én is jól éreztem magam és örülök, hogy találkoztunk.

Igazából így is gondolom, az a nagy "WOW" érzés nálam nem volt meg...

2016. jún. 16. 14:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján, kérdező, de ha nagy gamer a srác, a WOW érzést félre is értheti, aztán a végén leredukálódik a dolog karakterek közti összedörzsölködésre...
2016. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

:D Nem tudok róla, hogy az lenne! :P


Ja, és még egy kérdés!

Az elején olyan bátortalanul adott puszit. A végén meg mondtam neki, hogy én lassan megyek, mert másnak munka és korán kelek. Erre ő gyorsan elém állt és adott két puszit. Az elejéhez képest ez olyan nagy fordulat volt. :O

2016. jún. 16. 14:32
 8/13 A kérdező kommentje:

Tehát...A kérdés lemaradt. :P

Mi ez a nagy változás, mármint pusziügyben?

2016. jún. 16. 14:33
 9/13 anonim ***** válasza:

Én rosszul lennék ha ilyesmit írna nekem egy srác mint amit a 3-mas válaszoló írt. Nagyon erőltetett meg nyálas vagy nem is tudom.

Amúgy ez csak annyit jelent hogy tetszel neki és nagyon szeretné ha lenne a dolognak folytatása.

2016. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9 Igen, én is erre gondoltam. De akkor nem kellene egy kicsit többet beszélgetnünk, gyakrabban találkoznunk? Csak azért, hogy jobban megtudjuk egymást ismerni és, hogy a későbbiekben is szimpatikusnak tartjuk-e egymást.


Ehhez képest alig ír vagy amikor én írok neki lerendezi a dolgot 1-2 mondattal.

Ez akkor mégis mi?

2016. jún. 16. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!