Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok/nok! Nektek elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok/nok! Nektek elso randinak tetszene egy ilyen? Elore nem tervezunk semmit csak be megyunk a vasrosba es ott dol el amihez kedvunk lesz es vege fele egy kis seta a duna parton

Figyelt kérdés

Kozben persze sokat beszelgetunk

Es csak egy szall rozsat viszek amin 1-2 kissebb virag van es szepen fel van diszitve



2016. jún. 23. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

A virág szerintem butaság első randin. Nekem nagyon fura lenne olyan férfitól virágot kapni randin, akivel még nem volt semmi szex például. Túlzásnak érzem. Ez meg hogy "majd megyünk aztán lesz valami" olyan fura, mert a férfiról nekem az jut eszembe így hogy nagyon határozatlan. Mintha nem ismerne jó helyeket, ahová elmehetünk, ahol sétálhatunk, stb. Szeretem ha egy férfi tudja mit akar és vannak tervek arról a fejében hogy hová is akar menni.

"amihez kedvünk lesz"

Ez meg olyan mintha nem akarna írányítani hanem mindenben a nőre akarná hagyni a döntést. Lelombozó kicsit.


A sétálás is jó dolog és a beülés valahová is jó dolog, de legyenek tervek a fejedben arról hogy hová mentek. Nem kell ezeket szó szerint elmondani neki, elég ha csak érzi a lány hogy a másik tudja merre tartanak. Akár úgy is csinálhatod hogy ő ne tudja egyáltalán hogy konkrét úticéljaitok vannak.

2016. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Viragot minek? Tudod milyen zavaro egesz randi alatt fogni? A setalas es a spontan dolgok viszont nekem bejonnek, bar ha ilyen hatarozatlan a pasi inkabb en javasolnek egy helyet.
2016. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.Nézz ki inkább egy hangulatos kávézót.Virágnak én első randin csak akkor örülnék,ha a pasi jönne értem és le birnám itthon tenni.Másképp vihetném mindenhová.
2016. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat igazabol meg soha nem volt randim es nem tom hova vihetnem
2016. jún. 23. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:

4:

De a kettő miért függ össze? A barátaiddal nem szoktál járni kellemes, csendes, igényes beülős helyekre? Kocsmákba/pubokba/bárokba/kávézókba? Nem ismersz ilyen jó helyeket?


Ugyanígy sétálni senkivel nem szoktál soha, nem tudod mik a kellemes, szép kilátású sétálós helyek?

2016. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene :) Bár a rózsa kicsit túlzás,már nem annyira (divat),de ahogy érzitek,van akinek ez jön be.Sok sikert! :)
2016. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!