Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Miért találkozzunk? " "hát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Miért találkozzunk? " "hát csak úgy", nagyon rossz pont egy pasitól első randin?

Figyelt kérdés

mivel nem akarom rögtön elijeszteni a kiszemeltemet, idáig kétszer történt, hogy kávézáson / randin / találkozón ha egy lány rákérdezett, hogy miért találkoztunk, akkor ezt mondom. Konkrétan:


1, a végén kérdezett rá, én meg azt mondtam hát csak úgy, beszélgetni. Szegénykén rögtön látszott a csalódás.


2, a másodiknak az első kérdése volt ez, azt mondtam "csak úgy, beszélgetni", de nem láttam negativ reakciót. Már az elfogadáskor se tűnt olyan "júúújj de jóóó randira hivtááál". Mindenesetre a fél órás "randin" kb. 15 percig a telóját nyomkodta. De utána még sétáltunk együtt, tehát nem gondolta azt, hogy "na ezzel ennyi"


tudom, kapok majd szitkot "te hülye pancser", de könyörgöm, hadd ne rémisszek már el valakit rögtön azzal, hogy "hát jobban meg akarlak ismerni" vagy "össze akarok jönni veled, és ez az első lépés"


2016. jún. 27. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Állásinterjú:


- Miért szeretne nálunk dolgozni? (Miért jött el az interjúra?)

- Hát csak úgy.


Szerinted ez mennyire pozitív? Értem én, hogy ez egy randi és nem egy állásinterjú, de vannak dolgok, amikre jó, ha normálisan válaszol az ember.

2016. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, csak először ismerjük meg egymást jobban, aztán lehet még randi. Állásinterjún nincs ilyen.
2016. jún. 27. 23:43
 3/9 Komolyan mondod? ***** válasza:

Szerintem egy jobb érzésű lányt nem fog elijeszteni az a mondat, hogy: "jobban megszeretnélek ismerni, mert szimpatikusnak talállak"


Csak úgy beszélgetni a szomszéd Julika nénit is elhívhatod.


Nekem ez még azért nem lenne rossz pont, de azért a későbbiekben tudja majd megfogalmazni, hogy miért randizunk mit is akar tőlem.


"fél órás "randin" kb. 15 percig a telóját nyomkodta. De utána még sétáltunk együtt, tehát nem gondolta azt, hogy "na ezzel ennyi""


Nem bántalak, de egy kicsit legyél már tökösebb.

Miért engedsz meg magaddal szemben ekkora tiszteletlenséget. A csaj a randi felében konkrétan le sem tojt...Innentől kezdve te gondolhattad volna jogosan azt, hogy na ezzel ennyi.

2016. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
annyit is mondhatnál hogy kíváncsi vagyok rád... nem kell túlspilázni, de ez a 'csak úgy' --> nem randi
2016. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legyél kicsit pimasz.

Csaj:"Miért akarsz találkozni ?"

Te:vakarod a fejed és ezt mondod "Fú ne haragudj, nem készültem indokkal, de randi végére kitalálok valamit becs szó."

Miután ezzel oldottad a hangulatot, kérdezd meg hova menjetek, mert igazság szerint te azzal készültél. Vidd valami jó helyre. Hajrá.

2016. jún. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a "kíváncsi vagyok rád", "érdekelsz", "szeretnélek kicsit jobban megismerem", "majd meglátjuk a találkán miért ;)" -eket használom gyakran. Attól függ, hogy milyen volt a randi, randipartner, hogy mikor történt ez a kérdés (randi elején, végén, csók után, vicces helyzet után stb) meg hát, hogy mit érzek, milyen volt a randipartner.

A "csak úgy" picit kevés szerintem, hogy egy jó csaj eljöjjön megint. Barátkozni bárhol tud. Viszont, ha megnyerő vagy, helyes, és amúgy jól érezte magát a randin, nem ez a mondat fogja visszatartani a találkozótól

2016. jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

BBRRRRRRRRRR rossz válasz

Ezt max akkor told be, ha nem akarsz semmit a lánytól. Lerázó szövegnek jó. Írtad, hogy látszott rajta a csalódás. Gondolom azért, mert te bejöhettél neki ezzel viszont jól lekoptattad kb.

Nehéz annyit kinyögni, hogy "Jobban meg szeretnélek ismerni" vagy hogy "Szimpatikusnak találtalak" (stb. előttem írtak párat)?

Ezzel csak nyerhetsz. Ha te is szimpatikus vagy neki, jó irányba terelheted vele a dolgokat. De egy flegma "csak úgy"-al kb mindent elszúrhatsz. Éreztetni kell azért a szándékaidat, mert a lányoknál pillanatok alatt barátzónába kerülhetsz. "Csak úgy? Oké, akkor ebből sem lesz semmi több -> barát."

De azért papucsba sem kell átmenni, nem kell nyalizni meg ódákat zengeni. "hát jobban meg akarlak ismerni" vagy "össze akarok jönni veled, és ez az első lépés" Ezt pl. tényleg felejtsd el.

Másfelől milyen hülye egy kérdés ez? Nyilván azért mentem el a randira, mert tetszik az illető és ott dől el, milyen irányba halad majd a dolog.

Tőlem még sosem kérdeztek ilyet.

2016. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit #5 írt az zseniális.
2016. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is csalódott lettem volna! Ez úgy hangzik, mintha nem lett volna jobb dolgod, unatkozol... Nálam elvágtad volna magad.

Mondd el őszintén, hogy miért akartál vele találkozni. Lehet kicsit színezni is, hogy jobban érezze magát az a lány!

Tőlem a legutóbbi pasi kérdezte meg, hogy miért ő. Mondtam neki, hogy mert nagyon bejött, ahogy kinéz, ahogy öltözködik, igazán férfiasnak találtam! Na, azóta is hallgatom, hogy én mennyire tudok hízelegni. :) Nem szégyen olyat mondani, aminek a másik örül, ha igaz. :)

2016. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!