Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon rossz ötlet az elsö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ötlet az elsö randin egy szal rozsat adni?

Figyelt kérdés

Holnap talalkozni fogok egy lannyal, akit a neten ismertem meg es nagyon jol neznek ki a dolgok :)

Ugy hallottam,hogy elsö randin, nem illik semmit se adni,de en akkor is nagyon szeretnek adni neki egy szal rozsat,hogy lassa,hogy mennyi tetszik nekem :)


...es arra lennek kivancsi lanyok,hogy nagyon rossz ötlet-e ?


19F


2015. márc. 20. 06:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülni fog neki a lány
2015. márc. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem gáz bár fiú vagyok ..

Amúgy mi a garancia rá ,h bármi is létrejöhet köztetek?

Mi van ha csak egy alkalmi szexuális jellegű dolog lesz ?

Ettől nem félsz ?

Ha mégis csak alkalmi dolog lesz nem bánnád meg ?

2015. márc. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem vennék, de persze nem gond ha veszel. Kivétel akkor, ha nem a lakására mész vagy nem autóval mentek. Mivel nem fogja tudni hova tenni a rózsát. Az pedig igen rossz, ha egész randi alatt ott lesz a kezében. De ha megoldható ez, akkor vegyél nyugodtan.

Bár én tartom magam ahhoz, h az első randi az ismerkedésről szól, nem az érzelemkimutatásról. A rózsa pedig érzelmeket fejez ki.

Persze ez csak az én véleményem. :)

Sok sikert! Ügyesen! :) ;)

2015. márc. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 huskyloverapach válasza:
14%
1. random nincs ajándék, sôt sohasincs. A lány megszokja hogy ajándékot kap tôled és Te azt szeretnéd hogy a lány magad miatt szeressen!
2015. márc. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia

Semmi probléma nincs azon ha 1.randira viszel neki ajándékot.Bár nálam szegény párom besült ezzel nekem is hozott de én utálom a virágokat de a kedves gesztus számít és bejött neki már 9 éve együtt vagyunk :)

2015. márc. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kihalóban vannak a romantikus,udvarias,lovagias férfiak és akár merre megyek ezen a nők és lányok eléggé ki vannak akadva.

Én amondó vagyok, hogy csináld, sőt!


Elsőre fehér (tisztellek jelzés), vagy "cirmos" (piros/fehér = nagyon nagyo tetszel jelzés) rózsát vigyél, a vöröst csak akkor ha már egyértelmű, hogy romantikus a viszonyotok. A szárát max: 20 centire vágasd vissza, és szisztematikusan ügyelj rá, hogy ne legyen rajta tüske, törögesd le! Bő kabátot vegyél mély belső zsebbel és rakd bele. Figyelem: onnantól nagyon óvatosan mozgás, mert szétgyalázod a szirmokat ha nagyon nyomkodod :) Majd a randi megfelelő pillanatában: voila :) Amikor találkoztok figyeld meg, hogy a lány hogy néz ki és helyette találd ki, hogy hová tehetné. Ha dús a haja tűzheti bele, felső zseb, kézben is viheti stb... És gondold végig azt is, hogy egész este cipelnie kell, szóval ha moziba viszed (első randin neeeee, ne üljetek be a sötétbe kussban abban semmi kommunikáció tessék leülni beszélgetni valahol vagy sétálni, szép idő van) tehát ahhoz mérten érdemes előrántani és átadni. (minél kevesebb nyígja legyen vele) Rózsát adni ugyanolyan logisztika mint randit szervezni :DDDDDD (de nagyon megéri!!!!!)

2015. márc. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
(és erről ne szokj le bárki bármit is mond. Mi több ha összejöttök akkor is tessék spontán gondolni rá, és vinni csak úgy olykor.)
2015. márc. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

én biztos nem örülnék neki

24L

2015. márc. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

NE TEDD!!!!


Mi van ha nem dobja ki hazafelé,mit mond a pasijának,hogy kitől és miért kapta? Gondolkodj!!!

2015. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Összejöttetek?
2023. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!