Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nôk számára tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nôk számára tényleg ennyire hihetetlen meg gyanús, ha a pasi nincs fenn facebook-on?

Figyelt kérdés

Itt is volt már kérdés, hogy most ezt mire vélje, hogy a pasi azt állítja, hogy törölte magát fb-ról, meg nekem is több olyan tapasztalatom volt netes ismerkedéssel, hogy tök jól haladt, aztán egy pontnál a lány felajálotta, hogy akkor folytassuk fb-on, mire mondtam, hogy nem vagyok fent, viszont itt az e-mail címem meg a teljes nevem (ha már ô is megadta) - erre meg azonnal eltûntek.

A nevemre rákeresve semmi gázosat nem lehet találni neten (sôt, a tudományos publikációimon kívül kb. mást se nagyon, mert nem szeretem a neten élni az életemet) - szóval biztos, hogy nem az volt a probléma, hogy rámkeresve olyat találtak, ami elrettentette volna ôket.



2016. jún. 29. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy eltűntek. Legalább nem rabolja feleslegesen az idődet.
2016. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindenki ott eli az eletet. Haby eves vagy?
2016. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*hany
2016. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Csak a birkák töltik ott :).
2016. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor eleg sok birka van. Szerencsere en sem vagyok ott.
2016. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A facebook chathez a legegyszerűbb hozzáférni bárhonnan, gépről, telefonról, stb, egyszerű, ingyen van, és az emberek ott találják meg az ismerőseik nagyon nagy többségét. Az email nem ugyanaz, mint a chatelés. Skype-od sincs, meg semmi? Vagy pl még a Steam és Battle.net chat is jobb, mint emailezgetni :DD

Mindazonáltal én pl nem utasítanék el pasit csak azért, mert nincs facebookja, ezt kicsit túlzásnak érzem.

Az mondjuk vicces, mikor mennek a gúnyos megjegyzések, hogy sokan mennyire a facebookon élik az életüket, olyan emberektől, akik a neten akarnak párkapcsolatot találni/kialakítani :D

2016. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg oldal/alkalmazás van, ahol lehet valós időben beszélgetni. Akár a Gmailben is ott a Hangouts, de van Skype, Viber, iMessage, stb.
2016. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

bár én nő vagyok nekem sincsen :D

el is szaladnak sokan emiatt


kedvencem az h te akkor nem is vagy valódi :D

hát persze h nem :D

2016. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én inkább annak örülök, ha nem oszt meg semmit magáról egy férfi. Fent van oké, néha 1-1 fotó ami komolyabb összejövetel, vagy ilyesmi. Nem birom ha állandóan posztol egy pasi meg tolja fel a képeket.

A párom egy álfacebookon van fent, nem bírja ő sem a facebookot. Van kb. 30 ismerőse, akikkel olykor beszél, szóval inkább a chat dominál itt is. Egyáltalán nem zavar. Se fotója semmije sincs fent.


Neked azt tudom javasolni, amit már írtak előttem is, hogy ha facebookon nem is vagy, a chat valami más alkalmazáson keresztül működjön. Írtak előttem több példát is. Engem nem zavarna, ha nem lennél facebookon.


22/L

2016. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

38 éves nő vagyok és én sem vagyok fent a facebook-on.

Miért ne lehetne egy emailt megírni egy ismerkedés elején?

Vagy skype-on vagy viber-en folytatni? (ha már itt mindenki arra megy, hogy lehetőleg ingyen legyen...)- ezek mind elérhetőek akár telefonról, akár otthonról, akár munkahelyi gépről (már ahol).


Aki arra nem venné a fáradtságot, hogy egy első ismerkedős szakaszban esetleg felhívjon telefonon vagy viberen küdjön üzenetet, esetleg rávegye magát egy email összeszedett megírására az mégis mit vár?


Az sem biztos, hogy mindenki mindig ráér a kütyüjét nyomkodni- én sem érek rá netezni vagy üzengetni mindig a munkaidőmben, de adott esetben otthon sem.


Szánalmasnak tartom azt, hogy csak az az ember, aki közszemlére teszi a családi, privát dolgait a neten és mások like-jai alapján pozícionálja magát.

:)

2016. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!