Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kaphatnám meg azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnám meg azt az egy esélyt? Mit tegyek? Hogy mondjam el neki hogy én többet akarok mint barátság?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 15 éves vagyok és van egy 1 év 7 hónapos kapcsolatom egy 21 éves fiúval amit már néha úgy érzem bánok! már nem akarom ezt a kapcsolatot nem akarom és kész el akarom felejteni egy életre ! (már úgy érzem ezt) most a napokban itt aludt a barátnőm es este elmentünk sétálni mikor mar nagyon sötét volt akkor pont a parkban voltunk leültünk a padra es mondtak barátnőmnek "jönnek a helyes fiúk" leszólítottak minket de en megijjedtem es a barátnőm is de mégis elkezdtünk velük ismerkedni kint voltunk velük nagyon sokáig es jókat nevettünk, beszélgettünk de mennünk kellett haza hazakísértek minket illedelmesnek tüntek és a mai napig azok ! Barátnőmmal este az agyba róluk beszéltünk ! Teltek a napok és újra találkoztam a fiúkkal egy másik barátnőmmel elkezdten az egyik fiú után érezni valamit éreztem mintha vibrálna a levegő köztünk na jól is éreztem magához húzott es a karját áttette a nyakamnál nekem is át kellett volna tennem a karom a hatahoz de nagyon megijjedtem olyan zavarba voltam mondta barátnőm is hogy tiszta piros voltál aznap éjszaka is ott aludt az aznapi barátnőm akivel voltam és legalább 2 óra hosszát beszéltem barátnőmnek a fiúról amikor a fiúkkal mikor voltam akkor olyanokat mondott mindenki előtt hogy én az övé vagyok facen megkérdezte akarok e töle valamit es mondtam neki hogy igen! Aztán megbeszéltük találkozunk a fiúval kettesben mikor odajött ott volt egy barátja akkor kicsit csalodtam ( ez a gyerek akivel akkor volt akkor ez új barátja volt akit még nem láttam) na és akkor mondtam a fiúnak akivel találkoztam volna kettesben mondtam neki hívjuk ki a masik barátját is legyen már akkor társaság jött két fiú még igy voltunk 5en és elég sokat sétáltunk zavarba voltam mondta a fiú akivel találkoztam volna hogy hazakisér mi előre mentünk barátai lemaradtak es kiabálták utánunk hogy ..... fogd már meg a kezét na akkor megjobban zavarba jöttem es szerintem ő is nekem úgy tünt ha nem is nagyin de valamilyen szinten ő is zavarba jött ! Na és egy idő után csak ketten voltunk az egész utcába mondta nem biztos h vissza talál a parkba mert ott.találkozna a rá váró barátaival mikor elköszöntünk azt hittem lesz valami puszi vagy bármi de nem.volt elment es en vissza futottam elkisértem egy darabig es mikor elköszöntünk mégegyszer akkor kértem tőle egy puszit ! És elindultam haza facen rámírt hogy én csak arra kellek.neki egész éjszaka nem aludtam ideges voltam aztán ma írta hogy a testvére írt az ő nevébe én elhittem mert a testvére másképp írt mint ő de aztán a fiú akivel találkoztam volna kettesben hogy nem akar találkozni velem hogy nem akar tőlem semmit!!!

Amikor hazakísért mondta hogy neki tetszek megfelelő vagyok neki hogy olyan vagyok mint egy hercegnő ezeket mondta nekem megkérdezte kivel járnék mondtak neki veled meg kérdezte hogy mit gondokok róla és mondtam neki hogy helyes vagy!!

Anya ezeket nem tudja mivel c...ny a fiú és én vér magyar vagyok félek hogy tiltakozna pedid nem az alja nem az a rossz stilusú

En nem tudom mit rontottam el hogy egyik percről a másikra ez történt össze tenném a két kezem hogy adna egy esélyt

Beszéltem a legnormálisabb barátjával es mondta holnapra összszervez egy hármas talit en o meg a rendes barátja azt mondta segít nekem megszerezni a fiút de félek tűzbe nyúlnék azért az egy esélyért


Az összes ci..ny de a legnormálisabb fajta az összes fiú velem egykorú és Ő is


Ja és ami majd most lesz hármas tali arrol Ő nem tud hogy én is ott leszek


A mostani barátommal.nem jók a viszonyok és szakitani is fogok vele a napokban



2016. jún. 29. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mindenesetre ne ennyi felkiáltójellel.
2016. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, ez nem a tini kategória.

Másrészt... tipikus naiv 15 éves kislány vagy. Majd úgy 5 év múlva gondolj vissza ezekre a dolgokra. Mert hogy ebből komoly kapcsolat nem lesz az is biztos. De tökmindegy mit írunk ide, téged az érzéseid vezetnek és nem az eszed. Anyukád sem most kezdte szerintem, de te vagy a lázadó tizenéves, aki nem hisz senkinek és semminek. Úgy kell neked. Úgy kell neked? (azt meg nem írtad mi a baj a mostanival)

2016. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!