Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lelki értelemben mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelki értelemben mit jelent az, hogy valaki még szűz? Miben különbözik azoktól, akik már elvesztették az ártatlanságukat?

Figyelt kérdés

Érdekes ez a szó, hogy ártatlanság, mert egy 7 éves gyerek az ártatlan, de egy 25 éves szűz férfi már nem hiszem.

Talán te jobban tudod, hogy miért kérdezem, és mire vagyok kíváncsi:) Szóval meglátszik a viselkedésén egy férfinek, amikor nőkkel beszélget, hogy még szűz? Vagy nem feltétlen?

Miben más egy szűz férfi, és aki már nem az?

Minden gondolat érdekel ezzel kapcsolatban.


2016. jún. 30. 11:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Vannak, olyan nők, akik azt mondják, látják egy férfin, ha még szűz. De miből látszik ez?
2016. jún. 30. 11:52
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Egy 25 eves szuz ferfi az szerencsetlen beteg allat, egy 25 eves szuz no pedig egy szent aki ellenall a tarsadalom nyomasanak. Senkinek nem latszik a viselkedesen hogy szuz-e vagy nem.
2016. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De gondolom magabiztosabban viselkedik olyan társaságban, ahol nők is vannak, az a férfi aki már nem szűz. Nem?

Máshogy beszél velük vagy nem tudom?

2016. jún. 30. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség az, hogy látják...Max tippelni tudnak és gyakran rosszul. Ismerek olyan fiút, aki igazi lúzer, hozzá se mer szólni a csajokhoz róla biztos mindenki azt hiszi, h szűz, közben 18 évesen vesztette el kissé piás állapotban egy buliban, az már egy más kérdés, hogy azóta sem volt nőve, de attól még nem szűz. Illetve olyan srácot is ismerek, aki jóképű, laza, vicces, sok lánynak bejön, már vagy 10x elveszthette volna , csak neki azok pont nem jöttek be,de nem akart kihasználni senkit, mer ő olyan , hogy csak azzal a lánnyal feküdne le, akivel komoly érzelmek is vannak, eddig 3 lányért volt oda, de azok a lányok pont nem viszonozták, szóval ilyen is van, erről a fiúról még csak nem is feltételezik, h szűz lenne, pedig az.
2016. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Én nő vagy, 20 évesen veszítettem el, és lelki szinten volt kis különbség. Akkor vettem észre, mikor hónapokkal később egy társaságban szexuális vicceket ropogtattak a férfiak. Más érzést keltett, máshogy reagáltam, mint szűzként. Anno ezek izgi viccek voltak, így meg már csak a kanosságot láttam bennük.

20/N

2016. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
lol semmiben
2016. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs összefüggés. Én ismerek jóval 20 éves fölötti nöt és férfit is, aki szűz és olyan magabiztossággal áll meg előtted, hogy köpni-nyelni nem tudsz. Állásinterjúkon kapásból viszik a prímet, mint a huzat. Viszont van ellenpélda, egy srác aki egy kenyeret nem mer megvenni, nem ám hogy csajhoz odamenni. Ellenben már ő sem szűz, mert összeaakadt egy hasonló lánnyal, aki összejött vele.
2016. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!