Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan lánnyal akinek eddig csak barátság extrákkal tipusú kapcsolata volt?

Figyelt kérdés

Elítélnétek őt? Párkapcsolatot kezdenétek vele?



Barátnőm ilyen, 20 éves. S senki nem nézné ki belőle hogy csak ilyen kapcsolatai voltak. Bár még szűz, de más minden volt ezekben a kapcsolatokban. Szóval nem mondanám könnyűvérünek, de normális lánynak se. Hisz a legjobb barátjával kényeztetik egymást.


Erről nektek mi a véleményetek



2016. jún. 17. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ítélném el, kezdenék vele párkapcsolatot, és barátkoznék is vele szívesen.
2016. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha amig velem van nem csinal ilyet akkor engem nem zavarna... Az hogy elottem kivel mit csinalt, az nem ram tartozik. De biztos nem repesnek az oromtol ha azt mondana h azzal a haverjaval elmennek mozizni vagy ilyesmi :D
2016. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóval most megnyugtatást vársz, hogy nem hibáztál azzal, hogy összejöttél vele?
2016. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mikeXxX ***** válasza:
Nem kéne ahogy 20 éves sem .
2016. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, nem lenne gond, de az önbecsülését próbáld erősíteni, a magabiztosságát, mert akik kihasználják a nőket ilyen szempontból éppen erre mennek rá.
2016. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem kéne ez a csaj... barátságra, extrákkal.
2016. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért örülnék én annak hogy néha beveszi a szájába a barátja péniszét, az nekem miért jó ?.
2016. jún. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2016. jún. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!