Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mennyire gond, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire gond, ha egy lány csinos, de nem túl szép?

Figyelt kérdés
Zavarna ha egy lány nagyon csinos, jó alakja van, ki is hozza magából a maximumot (csinos, nőies ruhák, szép haj, jó smink), viszont arcra nem egy nagy szépség? Mit gondolnátok egy ilyen lányról? Melyik a fontosabb: a szép arc vagy a csinos alak?
2016. júl. 1. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

inkább legyen jó a kisugárzása, legyen kedves aranyos lányos, ne hisztis sértődékeny féltékeny p1cs4...

ha külsőről van szó, akkor legyen mosolygós, akkor a legszebbek a lányok :)


23F

2016. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor a belső értékek dominálnak, azokat nézem.
2016. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akármennyire lehet szép,ha a kisugárzása mást tükröz...

Inkább ragyogjon,mint sem egy kiállítási darab legyen a partnere az embernek.

2016. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Bocsi, hogy lányként írok, de pont a metrón láttam egyik nap egy lányt. Olyan jó teste volt, hogy még én is megbámultam irigykedve, aztán megláttam az arcát...

Hát hogy is mondjam, az jutott eszembe, hogy Isten egyik kezével ad, a másikkal elvesz. :D

De biztosan rengeteg udvarlója van így is, hiszen azok a pasik akik csak a szexre mennek, tuti nem csinálnak nagy ügyet a kifejezetten előnytelen arcvonásaiból.

Viszont komoly kapcsolatnál már inkább gondot jelenthet ez. Hogy mennyire azt a pasik majd megmondják.

2016. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egy lánynak nagyon jó teste van, az nálam általában előny a szép arccal szemben. Amúgy meg az arc szépsége relatív, nekem sokszor olyan lányok tetszenek, akik mások szerint nem szépek. Szóval ha nem kifejezetten csúnya, akkor nekem nem gond... :)
2016. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Legyen normális, és akkor semmi más nem érdekel.
2016. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább arcra legyen szép, mint testileg.
2016. júl. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gargamella ***** válasza:
hátulról még dugható :D
2016. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!