Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen apró ajándékot vehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen apró ajándékot vehetnék a kiszemelt lánynak (20 éves)?

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Virágot, vagy egy brosst :) amit a ruhájára tehet
2016. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Mosogatószivacs, talpbetét, körömlakklemosó, gyömbér, fűmag...


A lehetőségek végtelenek!

2016. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első randira szerintem ne virágot, főleg ebben a kánikulában :). Velemi kisebb csoki, amit gyorsan meg tud enni, ha szereti, akkor egy pici bizsu fülbevaló, ha hord, valami szép csatot,
2016. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első randira SOHA ne vigyél semmit, se virágot, se édességet, se csecsebecsét, semmit. Egyrészt a nők ezt úgy értékelhetik, hogy meg akarod vásárolni őket (első körben inkább bókokkal, finom érintésekkel, odafigyeléssel hódíts, második randira már vihetsz virágot is), másrészt meg ha mégse lesz második randi, akkor utána mindkettőtöknek ciki, hogy te már odaadtad az ajándékot egy olyan embernek, akivel nem tudhattad előre, hogy lesz-e folytatás. Ha más biztosnak tűnik a második randi, akkor jóval nagyobb az esélye a továbblépésnek, és az ajándék is jóval egyértelműbb és pozitívabb funkciót tölthet be.
2016. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Semmit sem. Kb. 90% ilyenkor azt hiszi, h megveszed a szerelmét. Hidd el, nem jó pont.


26/F

2016. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass a 4-es válaszolóra.

Első randira ne vegyél semmit.

Egyszer szóba került pár lány ismerősöm társaságában, hogy első randira kell-e valami ajándék. Persze áradoztak, hogy mennyire örültek volna virágnak meg ilyesminek. Aztán rákérdeztem, hogy akikkel együtt is voltak valameddig, ők vettek-e valamit első randira. A válasz persze nem volt, utána meg én voltam az érzéketlen, amiért azon az állásponton voltam, hogy nem kell venni semmit :)

2016. júl. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Virágot se! Majd a 2. randira ha úgy gondolod, de az elsőre semmit!


N

2016. júl. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: De hát ez hülyeség, minek bármit is vinni olyannak, akiről azt se tudod, hogy lesz-e vele folytatás? Ha meg virágot viszel, akkor az a baj. Ez a tipikus női logika, mindig az nem jó, ami van. Tisztelet a kivételnek, aki nem így gondolkodik. Ha nem viszel semmit, akkor az általad leírt lányok szerint érzéketlen vagy, ha viszel, akkor meg akarod vásárolni őket. Egyébként szerintem a normális lányok nem várják el első randin, hogy bármit is kapjanak, meg akkor nekik is ciki, hogy elfogadták az ajándékot, utána meg esetleg nemet mondanak (bár amilyen tapasztalataim vannak, a legtöbb esetben úgysem állnak eléd gerinces módon, hogy bocs, de nem lesz folytatás, vagy már az első randi előtt sem mondják meg, hogy nem akarnak veled találkozni, csak elsunnyogják az egészet, nehogy bármiért is vállalniuk kelljen a felelősséget).
2016. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!