Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok olyan randihelyeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan randihelyeket, ahol könnyebben lehet testi érintésekkel közeledni a kiszemelt felé, mint a süket dumával?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy beszédes srác, így olyasmi helyekre gondolok, ahol egyszerűbben lehet testileg közeledni egy lány felé, és azon van a hangsúly, nem a sok szövegen. Tudtok mondani ilyen helyeket?

2016. jún. 19. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
A süket duma a kapcsolat alapja. Tanulj meg beszélni vagy vegyél guminőt!
2016. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A süket duma alatt az értem, hogy ne a szürke hétköznapokról meg hasonlókról legyen szó, érdekesebb témákat nem nagyon tudok, illetve már ismerem a lányt olyan szinten, hogy sok újdonságot már nem tudnék kérdezni.
2016. jún. 19. 19:46
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Tudom, hogy elcsépelt, de ha megöregszel, és már nem úgy működnek a hormonok, akkor már csak a beszélgetés marad. Akivel ez már az elején kimerül, azzal nincs közös jövőd.
2016. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Mozi? Ott nem kell beszelni xd
2016. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthetően tettem fel a kérdést, igazából az ismerkedés ill. randis beszélgetés az, ami nehezen megy, ha már benne vagyok egy kapcsolatban, akkor már nincsen probléma azért a szövegelőmmel.
2016. jún. 19. 20:03
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Akkor tekints úgy egy randira, mint hogyha nem lenne semmi tétje és csak egy régi jó ismerőssel beszélgetnél.
2016. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Olyan beülős pubba/bárba/kocsmába vidd, ahol vannak padok/fotelek, amiknél közvetlenül egymás mellé kell leülni. Ha külön székre ültök akkor neki könnyű elhúzódnia, nehéz fizikai intimitást kialakítani. De ha egy padon/kanapén vagytok, akkor adja magát a dolog.

Finoman, lassan közeled.

Az sem árt, ha egy pár órás randi alatt megisztok fejenként egy-két pohár bort.


Én is átéltem hasonlót, bár én dumálni is megtanultam valamennyire, de akkor sem vagyok olyan, akinek állandóan jár a pofája, úgyhogy nagyban hagyatkozom a szavak nélküli vonzalomkeltésre is

2016. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon egyszerü a valasz! A tanc!


Nezz a környekeden tanctanfolyamot. Ott altalaban több a lany, örülnek a fiuknak es olyat tanulsz, amit garantalom neked, hogy a kesöbbiekben es mas elethelyzetben is hasznodra valhat!

2016. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha nem vagy jóképü akár az édenkertbe is visszavihetnéd
2016. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
diszkók, klubok, táncos helyek tipikusan olyanok, ahol mozdulatokkal, érintésekkel, arckifejezésekkel lehet csajozni, mert az üvöltő zenétől úgysem hallasz semmit.
2016. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!