Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Extra duci lányokkal (min.110...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extra duci lányokkal (min.110 kg) hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Imádom az extra ducikat. :)

2016. júl. 2. 20:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
2016. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%
én is az vagyok :)
2016. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha szereted a netet van duci társkereső oldal is illetve több oldalon belehet jelölni az adatokat milyen városban keresgèlsz valamint kort,magasságot,súlyt is. Nincs azzal semmi baj ki milyent keres.:)
2016. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%
Igenis gusztustalan kifejezés! Én több is vagyok 110 kilónál jóval, de akkor sem fogadom el. Tény, hogy kövér vagyok, esetleg kórosan elhízott, de attól még nem kell gúnyolódni és megalázó neveket aggatni az emberre! Én se hívom az alacsonyakat vagy soványakat hasonlóképpen! Az primitív lenne!
2016. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
igaz, én nem vagyok 110kg, de ugyan azt akartam írni, mint a 14es. Érdekes, a vékonyakat közel sem olyan arányban hívja bárki piszkafának, deszkának, undorító csontkupacnak stb, mint ahányan a kövér embereket zsírdisznózzák, zsírgombócozzák stb.
2016. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
17%
Csakhogy nem a mázsa feletti tömeg az ember normális testtömege, ahogyan egy házi macskánál sem a 20 kiló a normális.
2016. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
És attól, mert szerinted valami nem normális, akkor már bunkónak kell lenni?
2016. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
63%

nem hinném, hogy probléma lenne velük ismerkedni akárhol, ahol meglátod őket.

az ilyen lányokkal max az szokott a prbléma lenni, hogy nem akarják elhinni, hogy valakinek is tetszhetnek ilyen dagadtan, ezért kicsit hosszabb ideig tart bejutni a bugyiba.

2016. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
74%
Társkeresőn lehet tömegre szűrni.
2016. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
86%
Kövér emberként mondom, egészségesen eszem, gyorsetterembe ha életemben 2x voltam, és persze mindent felzabal... Rohadt sztereotípiák nem eszem annyit mint egy átlag ember :) és mégis ennyi vagyok, sportolok, mégis ennyi vagyok a vékonyak akiknek megadatott, hogy nem kell odafigyelni azt hiszik minden kövér ember csak eszik és azért Olyan amilyen Rohadt őnzoseg ám :) mi akik életünkbe sose tapasztalhattuk meg milyen 40kgnak lenni ti pedig azt nem milyen hízni egy tál salátátol!:)
2016. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!