Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Extra duci lányokkal (min.110...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extra duci lányokkal (min.110 kg) hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Imádom az extra ducikat. :)

2016. júl. 2. 20:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Azért az már tényleg elítélendő, ha valaki 110 kilóig felhízik nőként... Tenni kell ellene.
2016. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Najo. NEM MINDENKINEK ADATOTT MEG HOGY SZABADON ÉLVEZHESSE A VÉKONY LÉTET. AKIK KÖVÉREK AZOKNAK LEGTÖBBJÜKNEK A GÉNJÜKBEN VAN VAGY ÉPPEN EGY BETEGSÉG MIATT HÍZNAK EL. Sajnos nem nagyon tudunk ez ellen mit tenni, akárhogy akarjuk is. Akkor sem fogyunk ha kb. nullkalóriás kajákat eszünk és mellé még sportolunk is. Úgyhogy jó lenne ha gondolkodnának egy kicsit az emberek mielőtt még azt mondanák hogy mi egyfolytában csak zabálunk. Én kb. semmit sem eszem, még sem tudok fogyni.

Na de hogy a kérdező kérdésére válaszoljak: bárhol meg tudod őket találni. McDonalds-ba viszont ne nagyon menj. És igen, kicsit több időt kell velünk foglalkozni mit a vékonyabb lányokkal :) viszont megéri ;) a neten is tudsz keresgélődni

2017. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
40%

Ó igen, a jó öreg genetika:D

Természetesen nem a mozgásszegény életmód és az elcseszett táplálkozási szokások tehetnek az elhízásról. Neeem, a GÉNEK okozzák, le velük!!444négynégy

2017. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó! Általános iskolában 100 kiló felett voltam, pedig mozogtam, mint mindenki más!

Felnőtt koromat 130 kilóval kezdtem, pedig a volt férjem ketszer-haromszor annyit evett, mint én és a 193 centijevel nem ment 90kg fölé SOHA. Ha mozgok és a lehető legegészségesebben eszek a dietetikus által előírt módon heti több edzéssel, max tartani tudom a súlyom. De persze, te jobban tudod... Nem létezik genetika...

2017. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
48%
Jójó, minden kövér embernek biztos pajzsmirigy problémája van, azért hízékony ...csak én találkozok folyton olyanokkal, akik azért vannak elhízva mert imádnak zabálni. A kérdésre válaszolva: talán néha nézz fel a telefonodból és millió duci csajt fogsz látni az utcán.
2017. aug. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!