Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az egyik ismerősötök párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik ismerősötök párt keres (akár ha a másik nemből való), akkor támogatnátok őt, vagy hagynátok magára?

Figyelt kérdés
Kövezzetek meg, de én inkább hagynám magára, de ki van még így? (ha esetleg valaki mégis segített az ismerősének, nyugodtan megoszthatja a sztoriját).

2016. júl. 3. 12:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem pontos a kérdés, mert támogatnátok helyett, segítenétek őt (a párkeresésben), de a kérdést csak így tudtam kiírni (jelzett az automata, hogy a "segítenétek" szót nem használhatom).
2016. júl. 3. 12:34
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, minek kellene segíteni, meg hogyan? Leszólítanék én is embereket, hogy figyi egy ismerősöm párt keres, megadhatom neki a számod? :D
2016. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkrétan azzal jönne hozzám egy lány, hogy segítsek neki, akkor nem tudom, mit tennék, abban sem akarnék hibás lenni, hogy esetleg nem a megfelelő emberrel ismertettem őt össze. Egyébként nekem is elég rossz tapasztalataim voltak, kérés nélkül is segíteni akart egy lány ismerősöm. Ajánlotta az egyik barátnőjét, hogy milyen rendes, meg milyen jókat mond rólam, aztán a végén kiderült, hogy a lány kb. csak szánalomból találkozott velem, és soha nem is akart tőlem semmit. A másik barátnőjéről is azt mondta, hogy bejövök neki, meg szívesen ismerkedne, beszélgetne velem, ráírtam a lányra, de még csak nem is válaszolt. Ezek után köszönöm szépen, de nem kérek semmiféle segítséget, tanácsot, még akkor sem, ha jó szándék áll mögötte.
2016. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
A társkeresés mindenkinek a magánügye. Én sem szeretem, ha belekotyognak, és én sem játszom önkéntes kerítőt.
2016. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
magamból indulok ki, és én se szeretem, hogy játsszák a kerítőnőt mások az érdekeben.
2016. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Támogatni? Miben kéne támogatni? Mindenkinek a saját dolga, soha nem szerettem a kerítősködést.

Az is más, ha kalandra vágyom és megkérem a barátnőmet, hogy kísérjen el, de jó eséllyel külön távozunk. Ezzel nyilván ő is tisztában van. Ennél nagyobb "támogatást" nem nagyon tudok elképzelni. Így már én is mentem egy barátnőmmel bulizni. Szexet akart, felszedett valakit, aztán lelépett az illetővel. Én még maradtam koktélozni és táncolni egyet, aztán én is hazamentem.

2016. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én se nagyon értem a kérdést...

Segíteni? Hogyan?


Regisztrálják fel a nevében mindenféle társkereső oldalakra? Netán ajánlgassam őt a szintén szingli barátaimnak? Esetleg a társaságában, ha ő felénk, akkor helyette szólítsak le én neki tetsző nőket/férfiakat?

2016. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ, milyen típusú segítségről van szó. Pl. szívesen adok tanácsot abban, hogy viselkedjen, hogy öltözzön, társkeresőre milyen infót és képet tegyen fel. De nem kerítenék neki embereket, szerveznék neki vakrandit, és abban meg főleg nem segítek, hogy olyat összehozzak vele, aki neki tetszik, de akinek ő tuti nem. Max. összeismertetem, azt is csak akkor, ha nem erőltetett a szitu.
2017. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ok, de ettől a tanácsokból akad rengeteg, úgyhogy attól nem lesz beljebb... :)
2017. aug. 16. 07:01
 10/12 anonim ***** válasza:
De ha szükségük van rá, akkor beljebb lehet. Volt olyan ismerősöm, akinek pl. nem esett le, hogy azért nem áll vele szóba csinos nő, mert 1) mindenhova sportmelegítőben jár, 2) nem áll jól neki a haja. Többen mondták neki az ismeretségi körből, hogy vágasd le a hajad, mert neked nem áll jól a félhosszú, és ne mackóalsóban menj be a városba, hanem vegyél egy jó szabású farmert... na aztán kb. 2 hét múlva összejött neki vmi fullextrás cica. Csak ezek miatt. Néha nagyon sokat tudnak segíteni
2017. aug. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!