Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az ha visszagondolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha visszagondolok a kapcsolat elejére milyen volt akkor elkap a sirás? (Szép emlékek)

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyok együtt a párommal, ha eszembejutnak az emlékek rögtön elkezdek sirni olyan boldog voltam akkor, össze szeretne velem költözni, csak találnom kell munkahelyet.

Akkor több időt töltöttünk együtt mint most, nagyon hiányzik a régi idő.

Kicsit hogyan lehetne visszahozni a kapcsolatba a régi érzéseket?

Nemrég irta hogy hiányzom neki, akkor is elsirtam magam.

Mostanában nagyon érzékeny vagyok.

Köszönöm elöre is a válaszokat!



2016. júl. 3. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:

A régi érzéseket? Sehogy. Ne a múltat akard visszahozni, hanem arra törekedj, hogy még annál is jobb legyen a kapcsolatotok. Mivel múlt időben írod a boldogságot, ezért gondolom kicsit ellaposodott a kapcsolat. Vagy tévedek? Próbáljatok meg több időt együtt lenni, újra randizgatni, mit régen, csináljatok egyfolytában programokat, most, hogy itt a nyár úgyis.

Fiatal lehetsz még, ha ennyire pillangósan látod a dolgokat. :) Amivel persze nincs gond, de azért mindenen nem kell sírni. :)

2016. júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!