Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, szerintetek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek ha a társkereső weboldalakon beírjátok az adatlapotokra azt, hogy max. Mennyi kg legyen egy veletek ismerkedő nő, az imponáló a veletek ismerkedni szándékszó nők szemében? Mennyi vagytok "kelendőek" ilyen elvárással?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha nem arrafelé terelnénk a válaszokat, hogy ki mennyire igényes vagy igénytelen magára és arra sem, hogy "jó, ha előre tudja a jelentkező nő ezt is". Köszönöm.

2016. júl. 4. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Rögtön vonzóbb leszel, nem egy sekélyes sggfej, aki megfelelő súlyban levő, egészséges fogazatú lovat keres magának a piacon.
2016. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem írok be semmi ilyesmi adatot, nehogy akár az is megsértődjön (mármint hogy ő is be van paraméterezve), aki "beleférne" az adott súly, magasság, életkor stb. tartományba. Amúgy embere válogatja, hogy a csajok hogy fogadják az ilyet. Van aki épp ezt tartja komolytalannak, mi az hogy egy pasi nem tudja kit keres?
2016. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elnézést. Nő vagyok.

Mull Pasha gondolkodásával értek egyet. Bármennyire is szimpi lenne a pasi és még a paraméterekbe is bele illenék, tuti, hogy nem írnék rá.

Az emberek változhatnak. Nem tudni, hogy tényleg ennyire fontos a másiknak a külső, vagy csak ez egy afféle irány. A férfiak többsége meghízik egy hosszabb kapcsolatban. Vannak olyan nők is, akik meg szülés után nem tudnak lefogyni. Lehet, hogy nem lesz semmi baj, de az is lehet, hogy emiatt romlik meg később a kapcsolat.


Jártam már olyan sráccal is, aki több hónap után mondta el, hogy a nagyon-nagyon vékony lányokat szereti. Én meg kicsit husibb vagyok. Még is láthatóan oda-meg vissza volt értem. Ha ezt az elején tudom, nem lett volna belőle kapcsolat.

2016. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. Én nem is írnék be ilyesmit. De nekem már az se imponál, ha egy lány társkeresőzik. Erőltetett szar az.
2016. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A nők is a képet nézik első körben, amit kiraksz magadról. Ha nagyon bejössz egy nőnek külsőre, a kép alapján akkor leszarja mit írtál ki.


A másik, hogy aki alatta van ennek a mércének (kg) az örül és akar ismerkedni, aki meg felette van, azzal meg én nem akarok.

Szerintem soha a világon egyetlen dugás sem hiúsult meg az miatt, hogy a férfi kiírta az adatok közé hogy hány kg-os nőt akar

2016. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha több adatot ad meg arról, hogy milyen lányt keres és örülök, ha illik rám a leírás. Ha valaki számára a nagyobb mellméret vonzó, akkor tudom, hogy nem egymást keressük. Szemszínt azért ne adjon meg, de súlyra, magasságra legyen már igénye. Én úgy érzem a ki nem töltött részeknél, hogy nekik bárki megfelel, mindegy, hogy néz ki. Annak is örülök, ha a hajszínt kiírják, így ha valaki kihagyja a vöröst, tudom, hogy nincs oda a típusomért, így nem bánkódok miatta.
2016. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem a kor megosztóbb. Sosem kezdenek olyannal, aki 30 éves létére 18at adja meg alsó korhatárnak, vagy 50et felsőnek.
2016. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nők el sem olvassák, hogy mit írsz az adatlapodon. Csak azt nézik, hogy hogy nézel ki a képeiden.
2016. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha a nők írnak ki egy minimum magasságot, az teljesen rendben van, ugye?
2016. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!