Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dohányzó lányok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzó lányok, ha egy nektek tetszö srác azért leráz mert dohányoztok attól még nem fogtok leállni a cigivel?

Figyelt kérdés
(kort is kérnék és hogy mióta cigiztek?
2016. júl. 5. 06:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Ez jó kérdés,barátnőm rá szokott a cigire elég rendesen ami zavar mert nagyon sargak a fogai és a szajszag is marha jó gondolhatjatok....
2016. júl. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Mindig azt mondtam soha nem jönnék össze dohányos csajjal. Erre egyszer beleszeretem egybe. :) Nála nem zavart. Igaz baromi keveset dohányzott. Napi 4-5 db.
2016. júl. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem rázott le, csak megmondta, hogy zavarja, kezdjek ezzel valamit. Úgyhogy leszoktam és milyen jól tettem.
2016. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

nem :D

3eve es 19eves vagyok

2016. júl. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%

Nem mert magamert dohanyzok nem masokert.

20-30 kozott vagyok es 14 eves korom ota cigizek :)

2016. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért az különbség, hogy leráz, meg ha megkér, hogy ne cigizzek.

Én amikor összejöttem a párommal, cigiztem, ő akkor mondta, hogy zavarja. Mivel komolyan gondoltam vele, abbahagytam a cigizést.

De ha lerázott volna alapból, akkor nem hagytam volna miatta abba a cigizést.

Amúgy lehet, hogy a "lány" kategórián már kívül esek a 34 évemmel, de válaszoltam. :) Amikor összejöttünk a párommal, akkor 11 éve cigiztem.

2016. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

Ha valaki szeretne nem kér ilyet. Ha meg csak azért nem jön velem össze akkor viszlát. Amig nem cigiztem volt párom énsew zavartam el és nem is kértem rá h szokjon le.

N24

2016. júl. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
12 éve dohányzom. Ha stressz ér, valószínűleg rá fogok gyújtani, úgyhogy egy ilyen srác csak olaj a tűzre. A leszokás nekem nem megy ilyen könnyen.
2016. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem mért kell lepontozni azokat akik nem tennék le a cigit más míatt!!!?
2016. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Ez nem így működik. Egy dohánynak mindegy ki és hogyan vagy hányszor sírja a fülébe, hogy fújj, ne bagózz már....amíg ő nem akarja letenni, senki nem fog rá tartósan hatni. És nem is kell. 9 éve cigizek. 26/nő
2016. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!