Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs meg köztünk az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs meg köztünk az a bizonyos szikra?

Figyelt kérdés
Többször találkoztam már egy fiúval, aki nagyon kedves, aranyos, és helyes is, de valami nem kalappol közöttünk. Olyan mintha egy nagyon jó barátom lenne, de mást nem érzek iránta. Nincs semmi izgalom, vonzódás vagy szikra. És szerintem ő is ugyanígy érez. Pedig mindketten komoly kapcsolatot szeretnénk, szimpatikusak vagyunk egymásnak, és még külsőre is egymás esetei vagyunk, és akkor mi lehet a baj? Kialakulhat még idővel a dolog?
2016. júl. 5. 21:41
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Több időt kell rászánni,többet egymás társaságában lenni. Mondjuk nekem az a tapasztalatom, hogy ha elsőre nincs meg az a bizonyos férfi-nő vonzalom, akkor nem is lesz.
2016. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet nem vagytok eléggé romantikus körülmények között, vagy szenvedélyt keresel, amit benne nem találsz meg.
2016. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!