Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak: Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak: Összejönnétek egy ilyen testalkatú nővel, vagy ez nektek már túlsúlyosnak számít?

Figyelt kérdés

Nekem is ilyen széles a csípőm, csak nagyobbak a melleim egy kicsit, de sokan a csípőm szélessége miatt lekövéreznek:( 174cm magas vagyok és 68 kg. A mellbőségem 100cm, a derekam 65, a csípőm 105. Voltam már 10 kg-val kevesebb is, de csak úgy, hogy koplaltam, és a csípőm akkor is ugyanekkora volt. A melleimből fogytam. Az éhezést pedig nem bírtam sokáig.


[link]


[link]


2016. júl. 8. 12:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Ez a nő a képen közel sincs a túlsúlyoshoz... Sőt kifejezetten szexi.
2016. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Természetesen igen, ha agyilag is minden rendben vele.:)


28/F

2016. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha így nézel ki mint a képen a nő(csak nagyobb mellel), akkor az életben nem lesz gondod a pasizással. Szóval ne aggódj.
2016. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

ez troll kérdés...

te láttál már TÚLSÚLYOS nőt???????

kérdező ez most komoly, vagy troll vagy?


23F

2016. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, simán összejönnék ilyen nővel.
2016. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Az ismerőseid vagy vakok, vagy agymosottak és a mai "ha nem vagy 50 kg akármilyen magassághoz akkor kövér vagy" divatot imádják, vagy nők és irigyek az alakodra. Ez az alkat, főleg ha még a melleid is arányosabban állnak a csípőd szélességéhez, a legnőiesebb az összes között. De még a kisebb mellekkel is nagyon szép Jennifer a képen. Egy igazi nő kb így néz ki.

Itt most nem a genetika által vékony lányokat szólom le, hanem azokat akik divatból csinálnak magukból botsáskát, sanyargatják magukat és másokat is.

2016. júl. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
A képeken látható nők, nekem, túl deszkák.
2016. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Teljesen komoly a kérdés. Az is igaz, hogy főleg a barátnőim mondják, hogy le kéne fogynom 15 kilót legalább. Illetve egy férfi ismerősöm szerint bálna vagyok és nagyseggű. Ő a modell alkatra bukik, ezt előszeretettel hangoztatja, bár nője az évek óta nincs. Egyébként sportolok, hetente ötször járok úszni.
2016. júl. 8. 12:21
 9/24 anonim ***** válasza:

Jééééééézusom, ez az alkat túlsúlyos??? Hol élsz, Etiópiában???

Még egy icipicit túl vékonyak is szerintem....

2016. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ez nem túlsúly, ezt körte alkatnak hívják. Persze egy körte is lehet túlsúlyos, de a képen látható nő távolról sem az.

Úgy vettem észre, hogy a férfiak és a ruhagyártók is szeretik a körte alkatot, főleg ha a normál testtömeg kategóriában van, úgyhogy ha így nézel ki, nincs rossz dolgod a külsőddel, hidd el.

2016. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!