Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meglepetés romantikus vacsi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglepetés romantikus vacsi? ötletek?

Figyelt kérdés
szeretném meglepni a páromat, mit javasoltok ételeket?

2016. júl. 8. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajttal sonkával töltött rántott csirkemell (nem a mirelit, hanem saját kézzel készített), desszertnek egy kis szintén saját készítésű tiramisu, esetleg brownie vanília fagyival. Iszogatni pedig valami kis egyszerű koktél, pezsgő+narancslé. Nekem ez már bevált egyszer. Nem túl bonyolult, bár elkészíteni mondjuk időigényes, de megéri. :)
2016. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szuperul hangzik, koszonom :-)


dekoraciot hogy oldottad meg? mutatos es szep legyen. egyszeru etelt dekoracioval tokeletes lenne.

2016. júl. 8. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok dekorációt nem használtam, mert szerintem felesleges, az étel és maga a helyzet a lényeg. A csirke mellé készített rizsből csináltam kis félgömbök a tányéron, így azért jobban nézett ki, mintha csak el lenne terítve. Mellé egy kis petrezselyem.

A desszertet megint nem érdemes nagyon díszíteni, mert pl a tiramisu tálalva alapból mutatós, a brownie pedig még a tányérra sem kerül, már elfogyott. :) A koktélt díszítettem spirálra vágott narancshéjjal, az mutatós volt.

Ezenkívül csak pár gyertya volt gyújtva, és halkan szólt a zene a háttérben. Ennél szerintem nem kell több. :) Legalábbis anno barátnőmnek tetszett. :)

2016. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Te készítetted mindezt a barátnődnek? Elismerésem. :)
2016. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Néha megleptem valamivel igen. :) Köszi. :)

Akkor még volt kit meglepni, azóta csak magamnak kedveskedem sajna. :)

2016. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha falun laksz es keves a penzed vagy nincs idod a varosba elmenni bevasarolni akkor levesnek ajanlom a gyumolcslevest, gyors, hidegen is jo es gyumolcs mindig van a kertben, valamint nyaron eleg husito. Esetleg megbolondithatod meg reszelt citrommal is.

Aztan fogod a facant, nyulat, galambot (vagy ami epp repked vagy szaladgal a haz korul) megpucolod, feldarabolod, elokeszited a suteshez. A galambol akar levest is csinalhatsz nagyon finom. Szerintem a legfinomabb husa a facannak van igy most maradjunk ennel. Miutan feldaraboltad bepacolod, tejfolben kisutod attol lesz olyan laktato, izesited kozben (en ezt a kotanyi fuszersot szoktam hasznalni), melleteszed a barazdaltan bevagott kolompert majd helyaban kisutod, locsolhatod is a facanbol kisult zsirral nagyon finom lesz. Kozben meg sulnek a dolgok nekiallhatsz a salatanak. Szedsz a kertbol paradicsomot, uborkat, hagymat, aprora vagod, majd csinalsz melle tzatziki szoszt es leontod vele, isteni lesz :) Csinalhatsz tobbet is ha esetleg valaki a husba szeretne martogatni.

Desszertek terem bevallom annyira nem vagyok otthon. Foleg gyumolcsokbol szoktam dolgokat csinalni, vagy ha a hipermarketben learazva van a poros puding szoktam venni ilyen 5 adagos csomagokat es azt csinalom meg. Itt adok egy tippet hagyomanyos cukor helyett hasznalj vanilias cukrot, nagyon kellemes hatterize lesz a pudingnak :)

Es a vegere egy hatasos kis trukk: legjobb ha a pasit meg az etel elkeszulte elott legalabb 1 vagy fel oraval athivod. Toltod neki rendesen a hazipalinkat, hazibort, akkor jon meg igazan az etvagya, mire kajaig juttok ki lesz ehezve es ezerszer jobban fog neki izleni az etel :P Es mint tudjuk a pasi szivehez a gyomran at vezet az ut :P

2016. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolso: egyutt elunk ugy h nem kell athivnom. csak kedveskedni szeretnek a páromnak. jot nevettem a facan galambos mondaton. :-) fogjak egyet a haz korul :-D
2016. júl. 8. 13:57
 8/8 A kérdező kommentje:

3-as

elismeresem, ugyes vagy. neha kell is ilyen kikapcsolodas,kis romantikazas. :-)

ment a zold kez mindenkinek.

2016. júl. 8. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!