Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti oda szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti oda szoktatok menni jóképű srácokhoz egy buliban?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert egyesek itt azt állítják, hogy az nem elég, hanem a férfinek kell kezdeményeznie. Viszont én azt láttam, hogy jóképű haveromhoz nemegyszer odamentek lányok. Akkor most hogy is van ez?
2016. júl. 11. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Tökmindegy milyen jóképű. Ha meg még meg is kell harcolni érte, akkor meg felejtős.
2016. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Komolyan mondod? ***** válasza:
0%

Nem, mondjuk rég voltam már buliban, mostanában csak beülünk valahova egy-két barátnővel.

Általában a pasik szoktak odajönni hozzánk.

2016. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Hat ha nagyon bejon akkor igen, legalabb beszelgetni. Eloveszek egy cigit, tuzet kerek, majd elkezdunk dumalni arrol hogy vajon miert el ilyen sok denever a barlangban, vajon szokott e pokhalozni, meghogy a bananfogyasztasnak mi a legjobb modja ;)
2016. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem


Eddig is ők jöttek oda hozzám. Nekem van nálam csúnyább barátnőm (de azért ő sem csúnya, csak nem olyan szép mint én), aki odamegy néha srácokhoz, de 90%-ban még ő is olyan hogy hozzá mennek oda a srácok. És csak azokhoz a srácokhoz megy oda (mondjuk pár havonta egyszer ha van ilyen), akik tényleg őrülten tetszenek neki


De én nem bírnék odamenni egy férfihoz sem


20/L

2016. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És szerintetek hibázok, ha annak ellenére, hogy nem vagyok jóképű, nem megyek oda a lányokhoz akik tetszenek? Mert azzal magyarázom, hogy úgysem érdemes, hisz nem vagyok jóképű.
2016. júl. 11. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Én szinte minden hétvégén bulizok,de eddig 1x fordult elő olyan,hogy én mentem oda egy sráchoz,mert nagyon tetszett.Persze kitaláltam valami alibi szöveget,hogy hasonlít az egyik magyar celebre és azt hittem,ő az(tényleg hasonlított rá!:D).Aztán a többit már ő folytatta,meghívott egy italra stb :)


De ez tényleg kivételes eset volt,amúgy mindig a pasik jönnek.Neked is ez lenne a dolgod,attól,hogy nem vagy jóképű,még igenis kezdeményezz! :D Ne arra várj,hogy a lányok tegyék,mert 99% eséllyel nem fognak.

20L

2016. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gábor19... ***** válasza:
0%

"És szerintetek hibázok, ha annak ellenére, hogy nem vagyok jóképű, nem megyek oda a lányokhoz akik tetszenek? Mert azzal magyarázom, hogy úgysem érdemes, hisz nem vagyok jóképű."

Ezzel nem hibázol. Inkább jól cselekedsz. Gondolj csak bele hogy melyik jobb: Ha csak hallgatod a zenét, táncolsz, jól érzed magad... Vagy pazarlod az idődet azzal hogy csajokat próbálsz meghódítani sikertelenül..

2016. júl. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7


A bulizó helyek ezek szerint csak a jóképű srácok és szép lányok ismerkedő helye? Másnak nincs keresnivalója ott ha ismerkedni szeretne?

2016. júl. 12. 10:22
 9/9 anonim ***** válasza:

8:


A jóképű srácok odamennek átlagos lányokhoz is ismerkedni, nem csak modell kinézetűekhez


Ezen kívül egy átlagos srácnak is lehet nagyon ritkán szerencséje átlagos kinézetű lánynál

2016. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!