Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 28 évesként beteg dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesként beteg dolog fiatal,17-20 év közötti lányokkal szemezni. és egyáltalán érdeklődni irántuk?

Figyelt kérdés
Például ha tetszik egy ilyen korú lány, akkor nagyon szívesen megnézem, és olyan is van. hogy visszanéz és tartja szégyellősen a szemkontaktust egy kis ideig, majd lesüti a szemét. Annyira aranyosak :) Nem beteg dolog?
2016. júl. 11. 23:51
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
40%
Nem,ha nagykorú lányokról van szó,akkor semmi beteges nincs ebben(a 17-et is ide sorolhatjuk:)
2016. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Most csak játszadozok a gondolattal, de tegyük fel, hogy létrejön egy ilyen kapcsolat 18 éves lány és 28-as pasi. Működhet? Magyarán nem vagyok túl öreg hozzá? Nem túl fiatal hozzám?
2016. júl. 11. 23:55
 3/44 anonim ***** válasza:
6%
MAKK egészséges...:D
2016. júl. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
74%
Kapcsolatra szerinted egy 18 éves lány hozzád való lenne?Ő még egy gyerek,te meg jó eséllyel már nem...
2016. júl. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
14%
Dehogy... nállunk is 10év van és nagyon jól kijövünk egymással lassan 4 éve :)p
2016. júl. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

4


Igen, ezen a kapcsolatosdin vaciláltam, hogy mennyire lennénk kompatibilisek. Teljesen másként gondolkodik egy tini és másként egy 28 as felnőtt. Természetesen a szexkapcsolat az mindkét fél számára izgató lenne. Számomra mert annyira zsenge, számára mert egy idősebb pasi :)

2016. júl. 12. 00:04
 7/44 anonim ***** válasza:
74%
Az a férfi, aki 30 felé gimiseket dug beteg. Lelkileg nem stimmel valami. Ez van. Nézz szembe vele! Egy egészségs ember ebben a korban családra vágyik. Nem szalagavató bálra és vihogó barátnőkre.
2016. júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
37%
Nem gáz, szerintem határeset a 10 évnyi korkülönbség:) 18/l
2016. júl. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
66%

Volt ilyen idos baratom 18 voltam mikor o 29 es osszejottunk, masfel evig voltunk egyutt.. A problema nem feltetlen a korkulonbseggel volt, hanem azzal hogy igen, o mar babat szeretett volna, nekem pedig meg hatra volt es van meg par evem hogy sulizzak dolgozzak egy kicsit ez durvan 5 ev..

A masik meg nem annyiszor kivanta a szexet mint en, be volt lustulva, semmit nem tudott igazan ertekelni, nem hozta ugy lazba se egy szexi kis tuha vagy barmi..(nem hanyatt kell esni de azert ha szereles kozven ledobom magamrol a felesleges ruhadarabokat, valami reakciot varnek meg pedig egy hatarozott fellepest felem:P)

Igy hogy nem izgatta ez se volt h zuhanyozni se volt hajlando elmenni... Igy ebbol indultak a veszekedeseink foleg, meg hat ugye en mindig mentem, utob voltam es a folAmatos feltekenykedes...:)))

2016. júl. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Nem lennétek kompatibilisek.
2016. júl. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!