Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért az 170-180 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az 170-180 közötti fiatal férfiakkal szúrt ki a legjobban az élet?

Figyelt kérdés

Nem csak itt, hanem az egész világon megfigyelhető jelenség, hogy mindig az 170-180 közöttieket tartják kicsinek és törpének, alázzák porig és kosarazzák ki a nők.


Mintha a valóban kicsi, 150-160 körüliek mintha nem is léteznének.


Itt a Gyakori kérdéseken is van 2-3 ember, aki az 160-170 közötti érték miatt panaszkodik, de a többség 170 és 180 közötti. Van, aki még 180 magasan is kicsinek érzi magát.


De a sztárvilágban is. Akár a hazai viszonyokat nézzük, mint Sebestyén Balázs vagy SP, akár Hollywood-i példákat, mint Tom Cruise, Mark Whalberg, Robert Downey Jr, Zac Efron, A Jonas tesók, vagy a régiek közül Humphrey Bogart.


Pedig vannak náluk is alacsonyabbak, nekik mégsem szívják a vérüket a magasságuk miatt, Michael J. Foxot vagy Edward Furlongot nem törpézi senki.


De még a politikusok között is. Például Hitler, aki a hivatalos katonai aktája alapján 173 volt és voltak, vannak nála jóval alacsonyabbak. Még Putyin is alacsonyabb tőle. Őt sem törpézi senki. Vagy Orbán Viktort vagy Barosso-t.


Van egy elméletem, miszerint 170 alatt beleesnek az aranyos, cuki kategóriába, ami nem férfias ugyan, de bizonyos nők oda vannak értük. Az 170 pedig már egy választóvonal, ami fölött MÁR nem cuki, de MÉG nem is számít férfinek. Se nem elég alacsony, se nem elég magas. Egy köztes evolúciós állapot, amely kihalásra ítéltetett. Ti mit gondoltok erről?



2012. aug. 4. 02:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%

Ne haragudj, de már a kérdésed is marhaság!!!!!


egy 168-as

2012. aug. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%

196 vagyok és semmi előnyöm nem származik belőle


16/f

2012. aug. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
6%
204 vagyok. szeretnek a lányok :D
2012. aug. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%
265 vagyok IMÁDNAK a lányok
2012. aug. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
41%
kifogás az van arra,hogy miért nincs nőd :D A NŐK SZEME NEM MÉRŐSZALAG!
2012. aug. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
Na jó viccet félre téve… Igazad van valamilyen szinten , én is tapasztaltam már olyat ,hogy valakit b*szogattak mert egy kicsivel 180 alatt volt. Aztán egy másik srác aki kicsivel idősebb de nem vicc kb 160 centi meg sem említik neki. Amikor ő tényleg kicsi. Ez magát az embert jellemzi aki ezzel operál . Én azt tudom javasolni ,hogy ne stresszelj emiatt. Üsd ki aki beszól neked ( kivéve ha csaj) emiatt . De tényleg! Aztán megtanulja befogni. Például középsuliba egyik oszt. társam volt ilyen, ő elsőbe volt nagyon kicsi aztán egy két év alatt már jó nagyot nőtt simán átlag vagy az fölötti volt és az egyik srác direkt b*szogatta mert tudta ,hogy ezzel megsérti. Hiába nem volt alapja. Aztán a srác egyszer ráunt és úgy összeverte a srácot hogy 4 foga is kiesett előröl ,hát azóta sem b*sztatta senki :D
2012. aug. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
11%
Ja és egyébként csak ,hogy tudd a hírességek közül mindenkit kimagasítanak. Nem vicc ,egyesek olyan durván tolják , az imázs miatt nem engedhetik meg maguknak. Mondjuk ez is a felszínes társadalmunkat jellemzi. Régebben láttam egy képet a nagy és férfias Brad Pittről az akkori barátnőjével öööhm gweinaatenjlatneajlntaetea paltrow társaságában egy medence mellett mezitláb és még nála is alacsonyabb volt. Szóval aki nagydarab fickónak tartja nagyon téved. Ugyan ez van rengeteg színésznél felsorolni is hosszú lenne. Marlon Brando is ha engem kérdeztem 170 centi körül volt. Aztán Robert Downey jr akinél szerintem necces az a bűvös 170… Talán annyi sincs. Vagy Tom Hardy aki bane az új batmanben. Ő sem akkora mint ahogy azt a menedzserek közzé teszik. De tényleg ez szinte minden hírességről elmondható. Sajnálom hölgyeim Johnny Depp is egy törpe!!
2012. aug. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%

Orbánra pl. ezen az oldalon is rengetegen csak úgy reflektálnak, hogy a felcsúti törpe.


Michael J. Fox öreg, beteg egyáltalán senkit nem érdekel már semmi vele kapcsolatban, max az, hogy mennyire remeg.


Akiket felsoroltál, azok közül senkiről sem hallottam, hogy cseszegetnék a magassága miatt, egyedül Tom Cruiseról, de azt sem önmagában a magassága miatt, hanem azért, mert a szerencsétlen nőinek folyton görnyesztenie kell mellette, hogy szegény beképzelt Tom ne érezze szarul magát.


Nekem az az elméletem, hogy aki amúgy is egy nyomi, azt cikizik még a magassága miatt is. Aki meg nem, az tök mindegy, hogy tök alacsony, nem cikizik, mert jó arc, nem zuhan össze, ha beszólnak neki mégis stb.

2012. aug. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
20%
Ez hülyeség. 175 centitől felfelé már lehet esélyed pár lánynál, az alatt viszont senkit nem tekintenek férfinak. Az aranyos, cuki kategória szintén esélytelen minden nőnél.
2012. aug. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem kéne 2 méteres pasi,mert kitörne a nyakam.169 cm vagyok.Úgyhogy ez egy hülye kérdés.Pont,hogy a 170-180 a legjobb.
2012. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!