Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért az elérhetetlen a vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért az elérhetetlen a vonzó számomra?

Figyelt kérdés
Adott két helyes okos diplomás mûvelt értelmes befolyásos férfi is az életembe. Mind kettô ismert ember a Városunkba, Országunkba is. Harmincas korosztály. Az egyikük a jófiú kategória a másikuk a rosszfiú kategória. Nekem az utóbbi a favorit talán a titokzatossága a kiismerhetetlensége vonz, de nem szeretnék senkivel harcba szállni érte. A másikuk unalmas és túl komoly! Az elérhetetlent az alatt értem, hogy vagy hagyja magát és enged utánna pedig visszahúzza magát 9 hónapja játszuk ezt :( A másiknak ti adnátok esélyt vagy teljesen felesleges a leírtak alapján? Nem tudom nem szeretni a rosszfiúm de tudom, hogy ebbem a formában sokáig nem maradhatunk így.... Segítsetek légyszi

2016. júl. 13. 15:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A jófiú már fél éve kitartóan udvarolgat és nagyon sokszor szeretett volna randira hívni. Mindig nagyon jó és romantikus randi helyeket mondott, de nem adtam be a derekam...
2016. júl. 13. 15:28
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
"Városunkba, Országunkba"? Szinte hallom az akcentust...
2016. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

És miért nem mentél el a jófiúval randira? Az írogatásból egyikről sem tudsz meg semmit, mert minden a személyes találkzoásból derül ki. Lehet, h aztán a kitartó fiúcska mégis hozzád való.


Az én párom is nagyon konzervatívnak tűnt amikor először elmentünk randizni, nagyon kifinomult volt velem, ami elbizonytalanított. De minél többet találkoztunk és "összeszoktunk" annál jobb lett. Utána dőltek belőle a hülyeségek és a poénkodások. Azóta is együtt vagyunk.

2016. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pontosan ezzel van a legnagyobb bajom! Szerényebb életet szeretnék! De mégis úgy érzem a ,, rosszfiúm" mellett vagyok önmagam és nagyon Boldog, de ô tud a legjobban szomorúvá is tenni....
2016. júl. 13. 15:34
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyszerûen nem tudtam megtenni, hogy randira menjek vele :( Senkinek sem szeretnék fájdalmat okozni. Ahogy rosszat sem :(
2016. júl. 13. 15:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Azzal, h elmész vele randizni, azzal még senkiben nem okozol csalódást, mert az nem azt jelenti, h össze is kell jönnötök...+ Előre megmondhatod, h oké találkozzatok és meglátjátok, h hogyan alakul. Meg sem kérdezem inkább, h hány éves vagy, h ennyire kis tetye-totya vagy... :) Ha még nem beszéltél vele személyesen, akkor mit vársz? Nem fogod őt neten megismerni, hiába beszélsz vele X ideje. + H önmagad lehetsz a rosszfiú mellett, ha jól emlékszem??? :D MIBEN MÉGIS? :D Sok fajta ember létezik. Van aki elsőre mer "szemtelenkedni" meg "kacérkodni" még a neten is...

Amúgy "igazad van", inkább hajts egy genyaládára, aki majd jól átver és akkor a következő kérdést újra felteheted, h "Miért tette ezt?".

2016. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert nincs benne kockázat. Ezzel nem kell komoly felelősséget vállalnod, mert ő sem teszi. A másikhoz fel kéne nőni.
2016. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok,túl egy 10 éves házasságon két gyermekkel.... Nem tudom mi lenne a jó döntés. A rosszfiú vicces vele lehet felszabadultan beszélgetni minden jól mûködne csak néha úgy érzem, hogy nem is ismerem, mintha két egyénisége is lenne. Az egyik rossz a másik pedig nagyon is jó és ezt váltogatja....
2016. júl. 13. 15:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi komolyát nem akarsz, csak ezt erősítetted meg ezzel. Játszani jó. Új, komoly, stabil dolgot építeni és bízni nehéz. Ő nem tud úgy bántani, hisz eleve rosszfiús. Sebet az ejt, akiben 100% bízol, akiből nem nézed ki. És ez ijesztő.
2016. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szeretnék komoly kapcsolatot, de félek is tôle... Beleszerettem a rosszfiúba az biztos, ahogy nézem már én sem vagyok közömbös számára addig nem éreztem ezt a zavarodottságot amíg biztos, voltam benne, hogy ô nem szeret, de ez megváltozott sajnos az biztos, hogy ô benne sosem tudnák megbízni :/
2016. júl. 13. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!