Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eddig el mindig olyan fiuba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig el mindig olyan fiuba szerettem bele, aki csak jatszodott velem, illtve elérhetetlen volt számomra. Most meg egy helyes, elérhető fiúval bszélgetek, és nem vagyok benne biztos, talán én félek a komoly kapcsolattól?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok és volt vagy kétszr komolyabban párom, de csak 3 hónapig 18-19 évesen, én léptem ki a kapcsolatokból hibákat keresve. Utánna meg mindig én vadásztam, olyant aki elérhetetlen, a fiuk a huzd meg vond meg játékot játszottak, és én legtöbbször nagyon szerlmes is voltam, s aki engem szúrt ki, az sosem tetszett. Vol egy éves se veled se nélküled kapcsolatom is. Most találkoztam gy helyes fiúval, aki jóképű, okos, vicces, klassz, én már egy éve nézegetem, s az első randiig izgultam, de lehet hogy mivel olyan simán ment, bemutatott a barátainak, minden sinen volt nála, én meg elbizonytalanodtam, hogy talán nem is találunk. És azon gonolkodom, hogy valaki elérhető és én azért érzek igy, mert nem játszik velem, hanem normális. Mindig féltem a komoly kapcsolatoktól... mindig arra gondolok, hogy mi van ha jön jobb, lgtöbbször azért szeretek bele más fiukba, mert mintha érezném, hogy nem akarnak komoly kapcsolatot tőlem, és sokszor csak a szenvdélyről szól, néha adnak magukból egy kis érzelmet, pár normális andit, aztán meg játszanak.. most viszont jó volna, ha végre kézen fogva mehetnék az utcán kijelentve, hogy barátom van.. de hogy tudjak szerelmes lenni? a vonzalom meg van, igaz megittunk egy pohar ort, de ahogy hozzám ért rajtam végig futott a hideg, jóértelemben. Akkor van remény? csak probáljam meg? :) mert igy különben mi lesz velem :P
2013. márc. 3. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Most egy olyan dologból csinálsz problémát amiből nem kéne... Ha én minden ilyen apró szaron fennakadnék, már kiheréltem volna magam.
2013. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért van ahogy írtad ,hogy félsz egy komoly kapcsolattól ( magad írtad le miért is van ez : Mindig féltem a komoly kapcsolatoktól.) , ezért tudat alatt olyat választasz/nézel ki magadnak akiről tudod ,hogy elérhetetlen , hogy elutasítson , a félelem miatt. És most itt ez a srác és ha nem lenne annyira elérhető akkor tuti kellene.. adj neki esélyt:)

Kisebbségi komplexusod is lehet : 'mindig arra gondolok, hogy mi van ha jön jobb'

2013. márc. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, ez a válasz hasznos volt :) s szerintem meg igenis nagy probléma, amikor az ember félelmek miatt rontja el az életét
2013. márc. 4. 06:17
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs mit :) viszont azt nem tudom ,hogy győzhetnéd le ezt a félelmedet.
2013. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!