Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin mit érez vagy kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin mit érez vagy kellene éreznie az embernek, ha megvan a kémia?

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Hogy itt most helyben leteperném a másikat. 31 éves koromig kb. 3 ilyennel találkoztam, de nem lett végül semmi.
2016. júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

jaj de jó kérdés. én is alig éreztem ezt pár embernél, és valóban, egyikből sem lett semmi. ááááááááá pedig majd belegebedtem. :D

kíváncsi lennék, mi lenne, ha valóban beteljesülne egy ilyen.

2016. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Leírhatatlan érzés. Főleg, ha a másikon is látod, hogy pont így érez...
2016. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
szerintem ez általában kölcsönös. nekem legalábbis mindig az volt. csak valamin mindig elhasalt a közös jövő...
2016. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Igaza van #3-nak, tényleg leírhatatlan. Ott kell lenni és egyszerűen érzed. Ennyi. :)
2016. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a legszivesebben addig dugnad amig mozog effekt, fuggetlenul attol, h hogy nez ki, vagy kicsoda, vagy milyen emberileg, mert sokszor nem is az ember esete:-)Nekem idaig ket ilyen volt, az elsonel szex kozben elajultam (sem azelott sem azutan nem tortent ilyen), ki kellett hivni hozzam a mentot, mert nem tudtam kocsiba ulni, vagy hazamenni allitolag levegotlenseg, vernyomas leeses ilyesmik, a masodikbol hal Istennek nem lett semmi.


mindezt 34 ev alatt sikerult ereznem, ugyhogy hal Istennek baromi ritka amikor igy erzek:-)))

2016. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Én sem tudom milyen... volt már pár randim, jó volt jó volt, de nem éreztem sosem semmi olyan hú de különlegeset, amiről többen is írnak. Bár egyikből sem lett végül semmi komolyabb. Lehet csak nem találkoztam még olyannal.. Vagy nincsenek érzéseim
2016. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Úgy mond, baromi jó érzés. Egy órás randinál, még másnap reggel sem tudtunk elszakadni egymástól:)
2016. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Azt, hogy már eltelt vagy 3 óra a kezdete óta, de egyikőjük sem akar elszublimálni. :D
2016. júl. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Különleges érzés. Olyan mintha neked találták volna ki a másikat. Legszívesebben ráugranál és le sem jönnél róla. Nem érzed, hogy telik az idő és nagyon jó mellette lenni. :)
2016. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!