Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randinak fagyizás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinak fagyizás?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit már ismerek személyesen is régebb óta, most viszont randira hívott, fagyizós, sétálós randira. Nem tartom túl jó ötletnek persze ezt nem tenném szóvá. Arra gondoltam hogy milenne ha valahogy átszervezném mondjuk egy koktélozásra, vagy libegőzésre. De nem tudom hogy csináljam kevésbé feltünően, segítenétek?:D 20L
2016. júl. 19. 23:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Hívjatok meg engem, van mixer vizsgám! :D Szerintem nem gáz a fagyizás, félsz, hogy lecsekkolja a nyalási technikádat? :)
2016. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Haha!!:D:D nyalási technikája inkább neki legyen!:-D de inkább attól félek hogy unalmas lesz, hiába jövünk ki jól
2016. júl. 19. 23:48
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Mert a makkod nem lehet nyalni, mi? :) Figyi nem a libegőn elfogyasztott koktélozáson vagy a fagyizáson fog múlni az összhang.
2016. júl. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy most én vagyok-e ennyire egyszerű, de én simán megkérdezném tőle a fagyi nyalása után, hogy nincs-e kedve libegőzni, vagy koktélozni egyet.


Általában ilyen randikon az emberek olyan dolgokba is belemennek, amibe amúgy nem szoktak, szóval valszeg igen lesz a válasz. Mit kell ezen túlkombinálni?

2016. júl. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, mi a probléma. Ha jól kijöttök, akkor végigbeszélgetitek a délutánt, ha nem, jobb is, ha kiderül.


Komolyan, vannak, akiknek semmi sem jó. :D


Ha már az első randiötletét kritizálod, mi lesz később???

2016. júl. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezzel mi a probléma? Bár én soha nem vittem lány fagyizni első randin, nem értem, hogy mi a bajod.
2016. júl. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az a gondom, hogy hamar le lehet tudni:D nyilván ha elvagyunk akkor nem fogunk fagyizás után elköszönni, de egy mozgalmasabb program jobb lenne számomra, ami ugymond több ideig eltart:D
2016. júl. 20. 00:19
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha jól elvagytok, megvan a közös hang, akkor így is elnyúlhat hosszúra. Engem pl. a párom az első randin egy teaházba vitt el (szerintem hasonló a fagyizáshoz, mert ott nyaltok, itt ittunk), én is féltem tőle kicsit, hogy mi van ha unalmas lesz, felhörpintjük a teát és utána miről fogunk beszélni, de nem volt gond, jöttek a témák maguktól.

Még jó pár éve volt egy olyan randim is, hogy csak simán sétálni hívott a srác, ettől is féltem, de utólag rájöttem kár volt. Kínos csend nem volt, téma is volt bőven, de szegény olyan sokat beszélt, hogy alig lehetett lerázni, szerencsére a cipő feltörte véresre a sarkam, így mikor már látszólag folyt belőle a vér sikerült lerázni.

Szerintem bizonyos szempontból jobb is a "sima" beszélgetős fagyizós, sétálós randi, hisz így meg tudod ismerni a másikat. Persze koktélozás és libegőzés közben is, de egyiknél fennáll az esély, hogy alkohol befolyása miatt felszabadultabbak lesztek, mint egyébként és ez később csalódáshoz vezethez, a libegőzés nem rossz ötlet, de ezt akár közben is bedobhatod. Én nem szervezném át, esetleg felvetném ötletnek, hogy séta közben megejthetnétek ezt is akár.

2016. júl. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, kevésbé félek most már:) az a baj, hogy pest mellett lakunk, és oda is van szervezve a fagyizás, és közbe nem hozhatnám szóba, mert macerás lenne, és nem hiszem hogy utazna közel 1 órát érte:(
2016. júl. 20. 00:56
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdjetek ezzel a fagyizós- sétálós randival,aztán meglátjátok, mihez van még kedvetek :)
2016. júl. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!