Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem válaszolt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolt?

Figyelt kérdés

Sziasztok,esősorban lányokhoz szól a kérdésem,hogy ti már csináltatok e már ilyet,és ha igen miért.

Lényeg hogy már régebben megismerkedtem 1 lánnyal,teljesen megvolt az összhang és az első találkozónk is jól sikerült,igaz hogy talán 1kicsit nyomultam visszagondolva,meg késtem is taliról 1picit,de így is jól sikerült..és nem csak beképzelem,mert még utána folyamatosan beszéltünk..képeket is küldött magáról..én meg beleszerettem teljesen, ő vele voltam így először...

aztán pár nap múlva, mikor megkérdeztem,hogy találkozunk-e,nem válaszolt,de az üzenetet látta,rákérdeztem hogy ha nem akar akkor mondja meg,de semmi válasz..

Mosttmár nem akarok semmittőle,volt,hogy én is hitegettem ilyen helyzetben korábban,szval lehet megérdemeltem meg is bántam, csak ha nem jöttem be neki,azt nem érte miért írogatott tali után?? Eléggé visszahúzódó volt egyébként,nem olyannak látszott aki csak játszik..



2016. júl. 22. 22:31
 1/3 anonim válasza:
Mióta ismeritek egymást? Lehet bizonytalan és idő kell neki vagy pedig nem szeretne semmit csak nem tudja hogyan mondja el. Azt nem hiszem, hogy visszavágásként nem ír, főleg ha előtte rendesen beszéltetek is. Mindenesetre bunkóság nem vissza írni mindegy, miről van szó. Legyél kicsit türelmes. De ha nem szeretnél tőle semmit, akkor ne is foglalkozz vele.
2016. júl. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem tudja maga sem mit akar. Lehet, hogy több vasat tart a tűzben és mondjuk téged talonban tart, ezért írt.
2016. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia :)

Èn is chatelek egy fiúval, aki erősen nyomul ràm. Egèsz nap írkàl nekem, ami màr kezd nagyon idegesítővè vàllni ès unalmas. Mindig vàlaszolok neki baràtsàgosan, mivel nem szeretnèm megbàntani, de legszívesebben màr megírnàm neki, hogy hadjon bèkèn. Kedves fiú, de nem szeretnèk egèsz nap vele ìrkàlni, csak èn meg túl szègyenlős vagyok, hogy megmondjam neki.

Lehet a lànynak is ez a baja, hogy nem ír neked. Szerintem hagyd őt, ha szeretne mèg veled beszèlni úgyis írni fog neked.:)

2016. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!